Google Cloud стає валідатором блокчейн-мережі для ігор XPLA

Південнокорейський геймінговий гігант Com2uS залучив Google Cloud як першого волонтерського валідатора для своєї блокчейн-мережі XPLA.

12 грудня 2023 - 18:12
 0  15
Google Cloud стає валідатором блокчейн-мережі для ігор XPLA

Очікується, що ця співпраця дозволить використати потужну інфраструктуру Google Cloud для стимулювання розвитку та інновацій в області web3-ігор.

Наразі мережа XPLA активно голосує за офіційне впровадження цієї системи волонтерських валідаторів, і пропозиція отримала одностайну підтримку - 100% голосів на момент написання новини.

«Ми сподіваємося прискорити розвиток та інновації web3-ігор на базі безпечної та високопродуктивної інфраструктури Google Cloud», - заявив Джек Б'юзер, генеральний директор Google Cloud Game Industry Solutions.

XPLA працює на Tendermint, основі мережі Cosmos, і сумісна з Ethereum Virtual Machine. Її ігровий портфель включає такі відомі назви, як «The Walking Dead: All-Stars», «Summoner's War: Chronicles» та «Ace Fishing: Crew», які є частиною нового тренду в ігровому блокчейні - «грай-щоб-володіти» (play-to-own).

Для Google Cloud це не перший вихід в область блокчейну. Раніше компанія вже виконувала роль валідатора для таких мереж, як Solana (SOL), Tezos (XTZ), Aptos (APT), мережі масштабування Ethereum Polygon та DeFi-мережі Celo. Крім того, платформа співпрацювала з Coinbase для полегшення криптовалютних платежів.

Хоча рішення XPLA використовувати волонтерських валідаторів вітається як крок до більш прозорої web3-екосистеми, воно також викликає певні занепокоєння в блокчейн-спільноті.

Традиційно валідатори отримують пряму винагороду в токенах за свій внесок в стабільність мережі та перевірку транзакцій. Модель XPLA відхиляється від цієї норми, спрямовуючи потенційні заробітки до загального фонду спільноти, а не до окремих валідаторів.

Цей підхід, хоча й інноваційний, ставить питання про довгострокову мотивацію та надійність валідаторів за відсутності прямих стимулів за допомогою токенів.

Успіх цієї моделі значною мірою залежить від добровільної участі таких гравців, як Google Cloud, і ефективності фонду спільноти в підтримці цілісності мережі та залученності учасників.

Після анонсу токен XPLA знизився в ціні, втративши більш ніж на 7% за останні 24 години і зараз торгується на рівні 0,273 доларів США, згідно з даними CoinMarketCap.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.