DEX-агрегатор Jupiter на блокчейні Solana підтвердив дату другого аірдропу

Jupiter, агрегатор децентралізованих бірж (DEX) на блокчейні Solana, підтвердив, що його токен управління JUP буде запущено 31 січня о 12:00 за Києвом. У цей же момент проект планує провести аірдроп майже для мільйона криптогаманців.

16 січня 2024 - 16:36
1 лютого 2024 - 23:20
 0  28
DEX-агрегатор Jupiter на блокчейні Solana підтвердив дату другого аірдропу
Зображення: brokker.news

У рамках тестування запуску платформи засновник Jupiter під псевдонімом Meow також повідомив, що сьогодні відбудеться тестовий запуск із «mockJUP», а на наступному тижні на платформі заплановано запуск мемкоїна третьою стороною. 

«Так, це справжній мемкоїн. Ні, це не від Jupiter. Ні, це не MEOW. Просто почекайте», - додав Meow.

Також проєкт має намір розпочати роботу над своєю робочою групою, «DAO vision» та завершити роботу над остаточним варіантом білої книги Jupiter - до запуску токена.

Аірдроп від Jupiter

Jupiter вперше оголосив про свої плани щодо ретроспективного аірдропу у листопаді 2023 року, щоб винагородити ранніх користувачів, а його веб-сайт безкоштовного розподілу токенів запрацював 1 грудня.

Проєкт розподілить чотири мільярди токенів, або 40% від загального обсягу токенів Jupiter у 10 мільярдів, між користувачами протягом чотирьох етапів. За словами проєкту, майбутні раунди аірдропів винагороджуватимуть нових користувачів.

На першому етапі було випущено один мільярд токенів Jupiter для 955 000 користувачів, які здійснили обмін на суму щонайменше 1000 доларів на протоколі до дати знімка 2 листопада, з різними рівнями винагороди залежно від обсягу кожного користувача.

Jupiter є найбільшим агрегатором DEX на Solana за обсягом торгів, згенерувавши понад 16 мільярдів доларів торгового обсягу у грудні. Для порівняння у листопаді він згенерував приблизно 4 мільярдами доларів, а у жовтні лише 1 мільярдом доларів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.