Виведення TON на гаманець Binance

Покрокова інструкція про те, як вивести монети TON мережі The Open Network на свій крипто-гаманець на біржі Binance.

9 травня, 2022 - 22:29
10 січня, 2023 - 22:19
 0  11
Як вивести TON на кріптобіржу Binance?
Як вивести TON на кріптобіржу Binance? | © BROKKER GROUP 2022

TON – це криптовалюта, яка була створена П. Дуровим та Н. Дуровим, творцями Telegram. На сьогоднішній день месенджер є одним з найпопулярніших в Україні, і користується популярністю серед інвесторів. На майданчику Binance вона вважається перспективнішою. Однак у більшості новачків, які раніше не працювали у сфері трейдерства, виникає логічне питання про те, як вивести TON на Binance з високим рівнем безпеки та без комісій.

Загальні відомості про TON

З'явився ТОН у 2019 році і за 2 роки багато фінансових аналітиків та досвідчених трейдерів усвідомили, що дана криптовалюта дуже перспективна, оскільки її динаміка курсу постійно зростає. Найбільш вигідний майданчик для торгівлі криптовалютою Binance безпосередньо не підтримує TON, тому висновок можливий лише за допомогою спеціально створеного мосту BSC-TON. Тобто торгівлю можна здійснювати у BNB, але вкладати у TON та виводити можна.

Переваги валюти TON наступні:

 • Перспективність розвитку;
 • Простота управління гаманцями;
 • Високий рівень безпеки;
 • Популярність серед інвесторів.

TON відносяться до мережі The Open Network і існують лише у ній. Для отримання доходів від торгівлі та інвестування даної криптовалюти потрібно переводити монети у потрібну мережу, а потім назад. Тому у багатьох новачків і виникають проблеми з конвертацією.

Як виводити ТОН з Binance?

Для виведення коштів з трейдерського майданчика можна скористатися наступною інструкцією:

 1. Встановити у браузері розширення Metamask.
 2. Створити криптовалютний гаманець, погодившись на збір неперсоналізованої інформації та створивши складний пароль для доступу до облікового запису, а також слово-пароль.
 3. Буде створений гаманець, який підтримуватиме Etherium.
 4. Поповнюємо гаманець Etherium на суму, яка стягується системою як комісію за переклади крипт, або купуємо її прямо з особистого кабінету Binance і переводимо в Metamask.
 5. На сайті ton.org потрібно створити власний гаманець для зберігання TON.
 6. На Binance має бути зареєстрований обліковий запис і створений особистий гаманець з ненульовим балансом.
 7. Копіюємо в текстовий файл номери гаманців Etherium та BSC.
 8. Заходимо в розширення Metamask і в нижній правій частині інформаційного вікна натискаємо на «Import tokens».
 9. У вікні, вводимо скопійовані номери TON гаманця у відповідні поля. Відобразиться назва TON. Натискаємо «Add custom token».
 10. Після цього у вікні Metamask відображатиметься баланс ТОН.
 11. Відкриваємо міст між TON Network та Etherium. Для цього відкриваємо сторінку. Заповнюємо всі поля та вказуємо кількість монет. Якщо дані введені правильно, натискаємо кнопку «Transfer».
 12. Відкриється вікно Metamask, де потрібне підтвердження підключення гаманця. Натискаємо «Next», у новому вікні ставимо галочку навпроти пункту «View the addresses of your permitted accounts», натискаємо «Connect» .
 13. Відкриється сторінка з посиланням на ton:transfer/… Її потрібно скопіювати, а потім вставити в особистому кабінеті TON гаманця, потім натиснути «Send».
 14. Підтверджуємо операцію на Metamask.
 15. Якщо все зробили правильно, переклад буде успішно завершено.

При подальших транзакціях підтвердити підключення гаманців до мережі не потрібно. Процедура спочатку здається складною, але після налаштування та підключення криптовалютних рахунків вона набагато спроститься.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.