Що таке спотовий гаманець на Binance?

Пояснюємо поняття «спотовий гаманець» та розповідаємо як він працює. Призначення та відмінності такого гаманця від інших видів рахунців для зберігання криптовалют.

9 травня, 2022 - 23:37
10 січня, 2023 - 22:29
 0  520
Що таке спотовий гаманець на Binance простими словами
© BROKKER GROUP 2022

Під час реєстрації аккаунта на біржі Binance у користувача автоматично з'являється електронний гаманець, на якому зберігаються кошти та криптоактиви. По суті криптокошелек – це інструмент, який використовується для взаємодії з блокчейн-мережею. Простіше кажучи, гаманець створюється для створення необхідних даних і переміщення криптовалюти за допомогою транзакцій. Таким чином, якщо ви хочете купувати, продавати або просто зберігати цифрові активи, гаманець допоможе вам здійснити це.

Що таке спотовий гаманець

Новачки, які прийшли на біржу нещодавно, задаються питанням, що таке спотовий гаманець на Binance. А це один із різновидів торговельного рахунку, який можна використовувати на свій розсуд, відштовхуючись від індивідуальної торгової стратегії та ситуації на ринку. Спотовий рахунок – найпопулярніший інструмент, з якого починають свій шлях усі новачки, але й досвідчені гравці не ігнорують його можливості.

Як тільки користувач завів обліковий запис на біржі, йому надається кілька видів рахунків для роботи, які відображаються в розділі «Гаманець»«Фіат та Спот». Спотовий гаманець відображає загальний баланс в криптовалюті. Тобто, як тільки ви купите на біржі будь-які цифрові активи, наприклад, Bitcoin (BTC), його кількість та поточна вартість відобразиться на спотовому рахунку.

Використовуючи меню «Переказ» користувач може перевести криптовалюту зі спотового рахунку на будь-який інший рахунок, відкритий на біржі, наприклад:

  • Крос-маржа;
  • Ф'ючерси USD-M;
  • Ф'ючерси COIN-M;
  • P2P;
  • Пул;
  • Ізольована маржа.

Перевівши криптовалюту на один із цих рахунків, користувач зможе проводити операції з ф'ючерсами, здійснювати торгівлю з плечем або обмінювати активи за допомогою P2P.

Опція «Прямий переказ на гаманці» дозволяє відправити свої монети зі спотового рахунку на зовнішній гаманець у блокчейні Binance Smart Chain.

Відмінності від фіатного гаманця

Спотовий рахунок відрізняється від фіатного тим, що в першому випадку відображається сума в криптоактивах, а в другому – сума у ​​фіатних грошах. Фіатні гроші – це офіційна валюта будь-якої держави. Тобто, поповнивши свій баланс в євро або доларах, ця сума відобразиться в розділі «Фіатні гроші». Надалі фіатні гроші можна обміняти на будь-які цифрові активи.

Криптовалютний гаманець – це важливий інструмент для користувачів, які володіють криптовалютами. Він є основним елементом інфраструктури біржі, дозволяючи користувачам відправляти, отримувати, обмінювати, купувати, продавати кошти через блокчейн мережі.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.