Вашингтон і Пенсільванія - перші штати в США, які оподатковують NFT

У 2022 році оподаткування NFT було предметом постійних дискусій, причому деякі регулюючі органи класифікували NFT як оподатковувані активи. Тим часом Вашингтон, штат Пенсільванія, зробив перші кроки для забезпечення оподаткування NFT.

7 вересня 2022 - 13:32
24 листопада 2023 - 22:27
 0  24
Вашингтон і Пенсільванія - перші штати в США, які оподатковують NFT

Вашингтон та Пенсільванія переходять на оподаткування NFT

У червні та липні штати США, Пенсільванія та Вашингтон, стали першими в країні, які класифікували невзаємозамінні токени (NFT) як цифрові активи, які можуть оподатковуватись.

Кілька тижнів тому Департамент доходів Пенсільванії додав NFT до матриці оподаткування штату. Проте він не надав жодних рекомендацій щодо використання та експлуатації.

Тим часом податковий регулятор Вашингтона випустив заяву, яка визначає терміни, пов'язані з NFT. Він також дав посібник з визначення джерела NFT і того, як вони стягуватимуться.

Проте існує серйозна проблема з оподаткуванням NFT, яка полягає в ідентифікації. Більшість торгових майданчиків NFT не ідентифікують покупців та продавців NFT на своїх платформах.

Крім того, вони не зберігають інформацію про своє місцезнаходження чи місце проживання. До того ж, питання оподаткування NFT є предметом суперечок між штатами та регулюючими органами.

Деякі штати вважають, що NFT оподатковуються, хоча вони офіційно не включають їх до списку оподатковуваних продуктів. Інші штати не класифікують їх як цифрові активи, які мають оподатковуватись.

Заява Вашингтона про оподаткування NFT

Заява Вашингтона про NFT є всеосяжною порівняно із заявою Пенсільванії. Згідно із заявою Вашингтона, продавці NFT повинні фіксувати місце та час кожної транзакції.

Крім того, вони мають документувати адресу покупців. Заява також визначає NFT, перераховує NFT, які оподатковуються, як продавець NFT зводитиме до таблиці свої податки та як вони можуть отримувати продажі.

Останній розділ пошуку продажів є найскладнішим. В даний час лише кілька торгових майданчиків або продавців NFT відслідковують тих, хто купує NFT і звідки вони.

Конкретні експерти вважають, що рекомендації Вашингтона змінять діяльність та практику індустрії NFT. Це усуне анонімність, якою покупці NFT користувалися протягом багатьох років.

Тим часом заява з Вашингтона не є постійною. Департамент доходів штату все ще збирає відгуки, перш ніж випустити постійне керівництво.

Немає чіткого федерального правила оподаткування для NFT

Більш того, федеральні правила оподаткування НФТ не є повними. Через це державним регулюючим органам ще важче мати чіткий план дій.

У 2021 році президент Байден підписав Закон про інвестиції в інфраструктуру та робочі місця. Цей закон вимагає, щоб криптооб'єкти повідомляли певну інформацію про всі криптотранзакції.

ІРС (Служба внутрішніх доходів) ще не випустила додаткових інструкцій щодо впровадження цього нового порядку та оподаткування віртуальних активів.

Тим часом, дії обох штатів США щодо стягнення NFT є лише рекомендаціями щодо тлумачення існуючих законів. Вони не є актами нового законодавства.

Це означає, що вони, можливо, використовувалися у минулому. Представник Департаменту доходів Пенсільванії заявив, що агенція має право оподатковувати NFT з 2016 року. Однак тоді воно не здійснило таких дій.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.