VanEck буде підтримувати розробників Bitcoin за допомогою прибутків від ETF

Інвестиційна компанія VanEck спрямовує 5% потенційного прибутку від запропонованого Bitcoin ETF на підтримку Brink, збільшуючи корпоративну підтримку розробки з відкритим кодом.

5 січня 2024 - 22:31
5 січня 2024 - 22:31
 0  10
VanEck буде підтримувати розробників Bitcoin за допомогою прибутків від ETF
Зображення: brokker.news

Інвестиційна компанія VanEck оголосила про виділення 5% потенційних прибутків від її запропонованого BTC ETF на підтримку розробників ядра Bitcoin у Brink.

У своїй заяві VanEck висловила подяку розробникам та визнала їх роль як фундаментальної основи екосистеми Bitcoin. Компанія вже розпочала свої зусилля початковим пожертвуванням $10 000 до Brink для підтримки їхньої поточної роботи. Brink, заснована у 2020 році, фокусується на дослідженнях та розробках для покращення протоколу Bitcoin.

«Я думаю, це фантастична новина. Робота над відкритою розробкою Bitcoin є надзвичайно важливою, і чудово, що VanEck щедро підтримає цю головну опору екосистеми», - сказав у своїй заяві Джонатан Бір, член ради директорів Brink.

VanEck підкреслила: «Ваша невтомна відданість децентралізації та інноваціям є основою екосистеми Bitcoin, і ми тут, щоб її підтримати. Більше деталей буде незабаром».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.