Трейдер заробив 1 млн доларів після того, як вклав 4,3 ETH у мемну криптовалюту

Мережу облетіла приголомшлива історія трейдера, який перетворив скромні 4.3 ETH (десять тисяч доларів) на вражаючі $1.14 млн всього за тиждень.

17 січня 2024 - 16:47
17 січня 2024 - 16:49
 0  16
Трейдер заробив 1 млн доларів після того, як вклав 4,3 ETH у мемну криптовалюту
Зображення: brokker.news

Його секрет? Вдале вкладення в нову мем-монету TROLL, стрімке зростання якої було безпосередньо пов'язане з жартівливими діями Ілона Маска.

Згідно з даними Lookonchain, після того, як 8 січня Маск змінив свій опис у X (Twitter) на «CTO (Chief Troll Officer)», уважні трейдери помітили цю можливість. Один з них не зволікаючи вивів 4.3 ETH з біржі Binance та швидко обміняв їх на 19.37 трильйонів TROLL.

І рішення виявилося виграшним. Завдяки асоціації з гучним ім'ям Маска, мем-монета TROLL злетіла на цілих 57 000% за тиждень! Так, токен, який зараз коштує $0.0000001256, вже досяг ринкової капіталізації в $120 млн з щоденним обсягом торгів у $38 млн.

Для щасливого трейдера це означало швидке збагачення: його початкові 4.3 ETH перетворилися на вражаючі $1.14 млн. Задоволений таким поворотом він навіть вивів 5.3 ETH (близько $12 467), щоб компенсувати початкові інвестиції. Але найцікавіше: на його гаманці все ще залишається 10 трильйонів TROLL, які тепер коштують понад $1 млн!

Ця історія показує, як винахливість та вміння ловити хвилю можуть принести неймовірний прибуток. Але важливо пам'ятати, що інвестиції в мем-монети є вкрай ризикованими. Те, що одного дня збагатило трейдера, завтра може обернутися втратами. Інвестуючи в такі активи, варто чітко усвідомлювати потенційні ризики та діяти вкрай обережно.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.