Tether знову продовжує термін проведення повного аудиту

Станом на 29 серпня 2022 року Tether Holdings Limited вкотре відклала дату повного аудиту на кілька місяців, навіть незважаючи на те, що криза криптовалют цього року змушує інвесторів турбуватися про безпеку своїх грошей.

30 серпня 2022 - 10:12
24 листопада 2023 - 22:20
 0  19
Tether знову продовжує термін проведення повного аудиту

Протягом понад п'яти років емітент стабільної монети обіцяв інвесторам та громадському інтересу провести повну перевірку своїх резервів стейблкоїну. В черговий раз, зі зміною цієї мети, криптофірма викликала нову хвилю підозр. Про нещодавнє відстрочення оголосив головний технічний директор (CTO) Паоло Ардоїно, який довгий час був публічною особою компанії. Паоло поділився, що до довгоочікуваного огляду того, що підтримує USDT, ще кілька місяців.

Хоча компанія публікує атестації щокварталу, як цього вимагає Генеральна прокуратура Нью-Йорка (NYAG) на підставі судового рішення, цього недостатньо. Натомість емітент має професійних юристів, правоохоронні органи, державні установи та учасників галузі, які зацікавлені у доказі підозр.

Звіт BDO Italia, бухгалтерської фірми, нещодавно найнятої Tether, показав, що Tether та її дочірні компанії мали близько 66,4 млрд доларів консолідованих активів і 66,2 млрд доларів зобов'язань з резервом близько 200 млн доларів. Веб-сайт Tether також показує, що резерви USDT включають незабезпечені борги через комерційні папери понад 15%.

Наступні звіти показали, що Tether урізав понад 58% своїх комерційних паперів з 20 мільярдів доларів до 8,5 мільярдів доларів, і планує скоротити їх до нуля.

Ці затвердження та звіти, серед іншого, мають показати, що підтримує USDT та утримує його прив'язаним до вартості долара США. Повний аудит має дати більш чітке розуміння забезпечення стейблкоїну. Однак потрібно знову трохи почекати, перш ніж Tether Holdings Limited внесуть бажану ясність та впевненість.

Слабкі стандарти обліку цифрових активів

USDT є найбільшою у світі стабільною монетою з ринковою капіталізацією близько 67,6 млрд доларів. Як емітент найбільшого у галузі стейблкоїна, Tether Limited є великим гравцем у криптпросторі. Зміна дати суперечить попередній заяві фірми про бажання підвищити прозорість, і вона відбувається в той час, коли більшість гравців криптоіндустрії хочуть бути впевнені, що їхні гроші у безпеці.

Криптопростір та його активи мають деяку двозначність, і ця відсутність певних ярликів призвела до відсутності граничних правил, які існують у традиційних фінансових умовах. Деякі з цих правил вимагають, щоб традиційні фінансові фірми публікували звіти або вимагали, щоб їхні книги та інформація були оприлюднені публічно.

Відсутність строгих стандартів може стати причиною постійної зміни рішень емітента USDT.

Інші новини, такі як підтримка переходу Ethereum (ETH) на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake (PoS) разом з USD Coin (USDC), показують, що Tether досі налаштована відігравати важливу роль протягом тривалого часу. Однак, надаючи мало інформації про свої резерви замість звіту, який міг би запропонувати повний аудит, емітент пропонує інвесторам та іншим учасникам галузі продовжувати чекати.

Компанія, зареєстрована на Британських Віргінських островах, може стверджувати, що вона повністю забезпечена, але, як і в багатьох інших випадках, коли справа доходить до коштів, краще переконається на підставі фактів. Тим більше, що в травні цього року стейблкоїн ненадовго втратив свою прив'язку до долара.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.