Стоп-ліміт на Binance – що це та як ним користуватися

Що таке «стоп-ліміт» на біржі Binance? Чому цей інструмент є одним із найпопулярніших серед трейдерів при виконанні фінансових операцій?

9 травня 2022 - 20:47
24 листопада 2023 - 21:29
 0  20
Стоп-ліміт на Binance – що це та як ним користуватися
© BROKKER GROUP 2022

Стоп-ліміт на біржі Binance є одним з найпопулярніших інструментів, які використовують трейдери при виконанні фінансових операцій. Він дозволяє позбавити учасників платформи, від необхідності постійно стежити за низкою валютних пар, що цікавлять, проводити їх аналіз і втрачати на цьому багато часу.

Поняття стоп-ліміту

Стоп-ліміт поєднує два поняття – лімітний ордер та стоп-лосс. У лімітному варіанті вказується максимальна сума купівлі певної криптовалюти або мінімальна ціна продажу. За умови збігу ринкової ціни із зазначеним лімітом, буде створено ордер на здійснення певної операції між валютними парами. Така мета вигідна лише в тому випадку, коли є багато пропозицій у вказаному діапазоні ліміту, або готові довго чекати, поки такі пропозиції з'являться на платформі трейдера.

Стоп-лосс передбачає продаж певних активів, які є на обліковому записі клієнта платформи, в автоматичному режимі, коли ціна на ринку досягає заданого значення або виявляється меншою за нього. Відкривається біржі ордер, вартість якого може змінюватися. Цей факт і відрізняє стоп-лос від звичайного ліміту.

Стоп-ліміт дозволяє створювати на біржі певну вартість активації лімітного ордера. Коли на ринку досягається стоп-ціна, то автоматично розміщується ордер із заздалегідь визначеними параметрами. Стоп-ціна та лімітна можуть збігатися, але це не є обов'язковою умовою. Набагато безпечніше визначати стоп-ціну вище за ліміт, а вартість ордера – трішки нижче. Такі налаштування допоможуть реалізувати лімітний ордер з високою ймовірністю відразу після досягнення заданої ціни.

Що таке стоп ліміт на Binance

Розібратися зі стоп-лімітами на платформі Binance можна на прикладі:

  1. Входимо в особистий кабінет;
  2. Переходимо в розділ «Торгівля», потім вибираємо підпункт «Класична»;
  3. Підбираємо валютну пару, що цікавить;
  4. Переходимо на вкладку з лімітами. Для зручності вона відкривається за промовчанням;
  5. Вказуємо вигідний для себе ліміт відповідно до поточного стану ринку;
  6. Коли вартість досягне заявленої, то в такому випадку буде проведена операція, що цікавить.

Аналогічним способом можна здійснити операцію з купівлі валюти, вказавши вартість, яка нижча за поточну ринкову. Чим меншою буде різниця з поточними пропозиціями, тим вище шансів на здійснення заявленої операції у мінімальний термін.

Стоп ліміт працює так: спочатку очікується стоп-ціна, після чого виставляється ордер на купівлю чи продаж обраної валютної пари. Обидві ціни не обов'язково можуть збігатися.

Всі створені стоп ліміти на Binance можна знайти на відповідній вкладці в особистому кабінеті.

Як користуватися стоп-лімітом на Binance

При визначенні параметрів стоп-лімітів важливо визначитися з оптимальним розміром точки входу. Якщо параметри лімітів будуть занадто заниженими або завищеними, то можливість спрацювання таких умов виявляться мінімальними. Зрозуміло, що кожен трейдер готовий продати криптовалюту дорожче, а дешевше купити. Однак фінансовий ринок диктує свої правила та торгувати собі в мінус ніхто не буде, що потрібно чітко усвідомлювати.

Для використання стоп-лімітів на Binance потрібно виконати ряд дій:

  1. Зайти на офіційний сайт трейдера та авторизуватися в особистому кабінеті;
  2. Перейти до розділу торгівлі класичним способом;
  3. Вибрати криптовалюту, яку бажаєте купити чи продати;
  4. У спеціальній формі виставити стопи, ліміти та кількість криптовалюти.

Стоп означає ціну, яка є тригером для виставляння ордера на торговому майданчику. Якщо вона буде досягнута, то в такому разі буде активовано ордер із відповідними параметрами. Ліміт визначає ціну, яку будете готові заплатити за конкретну криптовалюту. При його досягненні монети почнуть продаватися. Кількість дозволяє задати, скільки монет буде придбано або реалізовано відповідно до побажань трейдера.

Також у стоп-лімітах існує поняття тотал, що визначає суму, яка була зароблена після реалізації ордерів із заданими параметрами. При грамотному підході до торгівлі криптовалютою та вмілому підборі параметрів стоп-лімітів, можна отримувати суттєвий прибуток не лише з короткострокових операцій, але й довгострокових. Важливо для себе визначити пріоритети, щоб досягти стабільного обігу валюти. При цьому потрібно орієнтуватися на фінансову аналітику та консультуватися зі спеціалістами, щоб не припускатися помилок і не піти в мінус. У разі виникнення будь-яких технічних питань щодо проведення трейдерських операцій, потрібно звертатися до служби підтримки Binance.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.