Solana моментально розпродали свій телефон Saga завдяки аірдропу токенів Bonk

Кожен покупець мобільного телефону Saga від Solana Mobile автоматично отримав 30 мільйонів токенів Bonk у безкоштовному аірдропі.

15 грудня 2023 - 18:06
15 грудня 2023 - 18:13
 0  35
Solana моментально розпродали свій телефон Saga завдяки аірдропу токенів Bonk
Зображення: brokker.news

Ця новина стала справжнім сюрпризом для криптосфери, адже спочатку Saga позиціонувалася як «вбивця» популярних смартфонів від Google та Apple. Solana Mobile оголосили, що всі мобільні телефони в США розпродані, але в Європі Saga поки що залишається в наявності.

Ключовим фактором успіху стала акція, що пропонувала власникам Saga безкоштовний аірдроп, у рамках якого покупці отримують 30 мільйонів токенів Bonk. Загальна вартість цих токенів на момент написання новини становить близько 700 доларів, що значно перевищує ціну самого телефону (599 доларів у США).

Bonk, який за останній місяць зріс у ціні більше ніж на 1000%, став доступним для торгів на таких великих криптобіржах, як Binance та Coinbase. Вартість 1 BONK зросла на 92,8% за останні 24 години і на момент написання новини становила 0,00002810 доларів.

Saga був презентований у травні 2023 року як справжній революціонер у світі мобільних технологій. Він працює на базі операційної системи Android, має 512 ГБ пам'яті, подвійну задню камеру, 6,67-дюймовий OLED-дисплей та сканер відбитків пальців.

Головною особливістю пристрою є функція Solana Mobile Stack (SMS) – набір спеціальних додатків, які інтегрують Web3-функціональність у апаратне та програмне забезпечення телефону. За словами Solana Mobile, це «черговий крок до ширшого впровадження Web3 на мобільних пристроях та покращення взаємодії з мобільним співтовариством Solana».

Раптовий успіх Saga є цікавим прикладом того, як мемкоіни та Web3-технології можуть впливати на традиційні ринки. Незважаючи на певні питання щодо довгострокової перспективності Bonk, його популярність безперечно допомогла Saga знайти свою аудиторію.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.