Pastel Network та Polygon Studios формують стратегічний альянс

Компанії Pastel Network та Polygon Studios оголосили про створення поглиблених партнерських відносин для спільного розвитку своїх платформ.

14 Липень 2022 - 11:18
24 листопада 2023 - 22:00
 0  19
Pastel Network та Polygon Studios формують стратегічний альянс

Pastel Network нещодавно оголосила про партнерство з Polygon Studios. Співпраця дозволить компаніям вбудувати Copymint Security та постійне сховище NFT у мережу Polygon NFT.

Крім того, Polygon прагнутиме пропонувати протоколи Pastel Cascade і Sense для своєї бази користувачів NFT. Партнерство показує постійний успіх Polygon та Pastel, це є величезним кроком для ринку NFT загалом.

Проекти співпрацюватимуть для підвищення безпеки, верифікованості та надійності NFT з використанням покращеного механізму Pastel. Крім того, Pastel співпрацює з Polygon Studios, щоб підвищити ефективність своєї місії щодо впровадження протоколів Web3 у Polygon.

Таким чином, його можна включити до кожного децентралізованого додатку L1 і L2. Команди співпрацюватимуть з іншими провідними на ринку проектами NFT, метавсесвітами та ігровими платформами, а також торговими майданчиками на Polygon.

Це дозволить використовувати такі функції, як: 

  • Виявлення NFT, що практично повторюються: технологія глибокого навчання аналізує рідкість NFT для виявлення порушень авторських прав, підробок або шахрайства. Він забезпечує сертифікацію автентичності для користувачів;
  • Метадані та сховища даних NFT: це постійна, повністю розподілена та повністю надмірна система зберігання. Це дозволяє користувачам платити один раз та зберігати активи на невизначений термін. Це також запобігає централізованій точці збою, закріпленню IPFS, помилкам 404 та щомісячному підписці.

Оскільки ці протоколи легковажні завдяки сумісності з Web3 Open API, члени Polygon Studios можуть безпосередньо використовувати майже дублюючі метадані NFT Pastel та виявлення NFT криптографічно розподіленим, надлишковим та безпечним способом.

У довгостроковій перспективі Pastel співпрацюватиме для інтеграції Cascade та Sense на рівні протоколу Polygon, щоб значно покращити мережу Polygon. Таким чином, користувачі можуть отримати доступ до оцінки рідкості Sense під час створення невзаємозамінних токенів з використанням URL-адреси Polygon RPC.

Користувачі також матимуть можливість доступу до постійного сховища в Cascade за допомогою функції Polygon NFT.Storage, яка є альтернативою резервному копіюванню або IPFS. Ця інтеграція дозволяє Polygon та Pastel забезпечувати децентралізовану безпеку та сталість NFT в обох екосистемах.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.