Orbit Chain прокоментували недавній злам платформи на $81 млн

Команда кросчейн-платформи Orbit Chain, яка зазнала хакерської атаки на суму понад $81 млн, прокоментувала інцидент і повідомила місце зберігання викрадених коштів.

2 січня 2024 - 16:50
 0  11
Orbit Chain прокоментували недавній злам платформи на $81 млн
Зображення: brokker.news

2 січня у публікації на платформі X команда проекту повідомила, що вкрадена криптовалюта «залишається недоторканою» за адресами, де їх було виявлено.

«Наша команда постійно відстежує ситуацію зі зниклими активами і зобов'язується інформувати спільноту, як тільки адреси, пов'язані з ними, будуть розблоковані», - йдеться в оголошенні Orbit Chain.

Після атаки Orbit Chain також звернулася до міжнародних платформ торгівлі криптовалютами із проханням заморозити вкрадені активи та співпрацює з міжнародними агентствами безпеки та правоохоронними органами для їх відстеження.

Раніше експерти з безпеки блокчейнів повідомили, що Orbit Chain втратила близько $81 млн, оскільки хакери отримали доступ до семи з десяти підписів мультипідписного гаманця.

На тлі атаки ціна рідного токена проекту ORC знизилася майже на 20%. На момент написання новини його вартість становить $0.055.

Команда проекту також повідомила про проведення детального аналізу для визначення першопричини злому та взаємодію з міжнародними правоохоронними органами. Orbit також закликає користувачів бути пильними та не піддаватися на шахрайство, яке обіцяє повернення втрачених коштів, та роз'яснює, що будь-яка нова інформація про цю подію буде оприлюднена через офіційні канали.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.