Калькулятор прибутковості майнінгу TON на відеокартах

Зручний калькулятор доходності майнінгу монет TON у мережі The Open Network для новачка та досвідченого майнера за допомогою відеокарти.

9 травня 2022 - 19:40
24 листопада 2023 - 21:13
 0  35
Калькулятор прибутковості майнінгу TON на відеокартах
Калькулятор прибутковості майнінгу TON | © BROKKER GROUP 2022

Багато новачків у трейдингу або інвестори намагаються примножувати кількість монет криптовалюти. Тому часто вдаються до майнінгу, що дозволяє на своєму потужному комп'ютері видобувати монети за допомогою спеціальних програм. Однак для розуміння ефективності даного процесу одним із ключових факторів є облік емісії крипти від кількості витрат на сучасну відеокарту + процесор та електрику. Саме тому потрібно використовувати калькулятор прибутковості майнінгу TON.

Чому потрібний видобуток крипт?

На відміну від фіатної валюти, криптовалюту треба видобувати, щоб створювати нові монети віртуальних грошей. Оскільки емісію ніхто не контролює, а вартість крипти зростає, це стимулює багатьох людей займатися майнінгом.

Ключові особливості майнінгу:

  • Складність видобутку кожної наступної монети зростає, а це означає, що потрібне використання високопотужних комп'ютерів або цілих ферм для підвищення швидкості цього процесу.
  • Якщо виявиться, що кілька людей змогли розрахувати один і той самий ланцюжок, то прибуток отримає той, хто зробить це раніше. Тому соло-майнінг – справа удачі.
  • У сучасних умовах майнінг може виявитися невигідним, тому що вартість обладнання висока, а час видобування крипт з кожним днем ​​значно збільшується.
  • Інформація про ланцюжок блоків монет зберігається у всіх учасників мережі, які не тільки майнят, а й користуються TON. Завдяки цьому неможливо шахраювати і вкрасти крипту, оскільки дані розташовані на декількох мільйонах комп'ютерів у зашифрованому вигляді. Перед тим, як майнути, потрібно врахувати деякі особливості.

Як порахувати рівень доходів?

На рівень доходів насамперед впливає потужність встановленого обладнання, особливо відеокарти. Чим вона потужніша, тим більша обчислювальна потужність і вищий хешрейт, тобто ймовірність створення ланцюжка TON. Типові значення для цієї криптовалюти наведено в таблиці нижче.

Модель відеокарти Хешрейт, Ghash/s
GTX1060 0.38
GTX1070 0.52
GTX1070Ti 0.71
RTX2060 0.87
RTX2060 Super 0.87
RTX3070 1.5
RTX3090 2.4
Radeon 6600 0.66

Рівень доходів з офіційного сайту при майнінгу TON складає 150 152 nano/Mhash. Якщо на комп'ютері встановлена ​​відеокарта RTX3070, то в такому випадку потрібно її потужність помножити на рівень прибутковості та отримаємо 150,152х1500 = 225228 nano/s. Для визначення прибутковості на добу, необхідно отримане значення помножити на 86400 с, що дасть прибутковість 19.4596992 TON. За поточного курсу $3,5 за монету неважко розрахувати, що за день можна заробляти приблизно по 68 доларів.

Тобто зі збільшенням кількості відеокарт підвищуватиметься дохідність TON. При цьому важливо правильно вказувати особливості обладнання у настроювальному файлі майнерської програми.

Чому вигідно користуватися калькулятором майнінгу?

Використовувати калькулятор майнінгу TON рекомендується завдяки ряду переваг:

  • Автоматизуються всі ключові параметри;
  • Можна порівняти прибутковість на різних конфігураціях комп'ютерів;
  • Спрощується вибір комплектуючих для майнінгової ферми;
  • Інвестори можуть обчислювати прибутковість обладнання при здачі його в оренду;
  • Простіше визначати швидкість окупності крипти.

Будь-який користувач може скористатися калькулятором, щоб визначити швидкість окупності відеокарти, оцінити чистий прибуток, а також вирішити низку інших фінансових питань шляхом простих обчислень. Також він допомагає при виконанні трейдерських операцій із криптовалютними парами для визначення рівня складності даного процесу та створення можливих прогнозів щодо зростання курсу щодо інших валют.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.