Китайці масово обходять заборону на Bitcoin, інвестуючи у криптовалюту під час економічної кризи

Попри сувору заборону на криптовалюту в материковому Китаї, громадяни активно шукають способи вкласти свої заощадження в Bitcoin та інші цифрові активи. Результатом стали винахідливі методи обходу обмежень, що свідчить про зростаючу популярність криптовалюти навіть за умов заборони.

25 січня 2024 - 20:43
 0  80
Китайці масово обходять заборону на Bitcoin, інвестуючи у криптовалюту під час економічної кризи
Зображення: brokker.news

Згідно з Reuters, хоча криптовалюта заборонена в Китаї, а переміщення капіталу через кордони суворо контролюється, люди все ще можуть торгувати токенами, такими як BTC, на криптобіржах, як-от OKX і Binance, або через інші позабіржові канали. Крім того, китайські інвестори можуть відкривати рахунки в закордонних банках для купівлі криптоактивів.

Після того, як минулого року Гонконг відкрито схвалив цифрові активи, китайські громадяни використовують свою щорічну квоту на купівлю валюти в розмірі 50 000 доларів США для переказу грошей на криптовалютні рахунки на цій території.

Високопоставлений менеджер однієї з гонконгських криптобірж, який побажав залишитися анонімним, пояснив, що економічна криза в Китаї зробила інвестиції на материку ризикованими, невизначеними та невтішними, тому люди шукають можливості розмістити активи за кордоном.

«Майже щодня на цей ринок заходять інвестори з материкового Китаю», - зазначив анонімний топменеджер гонконгської криптобіржі.

У 2017 році Китай закрив свої місцеві криптовалютні біржі, придушивши спекулятивний ринок, який становив 90% глобальної торгівлі Bitcoin. У вересні 2021 року китайський уряд запровадив повну заборону на всі транзакції з криптовалютою.

Проте, державні заборони не завадили громадянам материкового Китаю залишатися активними користувачами криптовалюти, як раніше заявляли експерти Chainalysis. На їхню думку, Китай може використовувати гонконгський ринок як «полігон для зближення з криптовалютами».

Таким чином, з липня 2022 року по червень 2023 року Гонконг посів п'яте місце за обсягом криптовалютних транзакцій з показником близько 64 мільярдів доларів США. Він поступався лише Південній Кореї, Японії, Китаю та Тайваню. Аналітики підкреслили, що показники Гонконгу можна порівняти з показниками Китаю, але населення регіону становить 0,5% від населення материкового Китаю. На адміністративній території велика частка обсягу припадає на великі інституційні транзакції на суму 10 мільйонів доларів США або більше.

Ця новина свідчить про зростаючу зацікавленість криптовалютою в Китаї, незважаючи на офіційну заборону. Винахідливі методи обходу обмежень та використання гонконгського ринку як альтернативи підкреслюють важливість криптовалюти для китайських інвесторів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.