Криптобіржа KuCoin змушена покинути ринок Нью-Йорку після штрафу в $22 млн

Сейшельська криптобіржа KuCoin стала черговою жертвою посиленого регуляторного тиску з боку Нью-Йорка, погодившись на штраф в $22 млн. за порушення законодавства щодо цінних паперів та товарних ринків.

12 грудня 2023 - 19:05
 0  10
Криптобіржа KuCoin змушена покинути ринок Нью-Йорку після штрафу в $22 млн

Штраф розділено на дві частини: $5.3 млн. безпосередньо до бюджету штату та $16.7 млн. у вигляді відшкодування для близько 177 800 криптоінвесторів з Нью-Йорку. Крім того, KuCoin повністю припинить свою діяльність на території штату.

Попри негативну новину, власний токен KuCoin (KCS) - зріс на двозначну цифру, торгуючись на рівні $13.30 на момент написання статті. Таким чином, KCS став одним з лідерів за зростанням 12 грудня.

Посилений тиск з боку Нью-Йорка на криптогалузь

У березні Генеральний прокурор Нью-Йорка Летиція Джеймс (Letitia James) подала до суду на KuCoin за роботу як нереєстрованої біржі цінних паперів та товарних ринків. Джеймс також заявила, що Ethereum (ETH), друга за ринковою капіталізацією криптовалюта, підпадає під визначення цінного паперу в рамках цього позову.

Цей позов є частиною низки судових дій, спрямованих на криптокомпанії, що підозрюються в незаконній діяльності на території Нью-Йорку, відповідно до Закону про регулювання, захист, прозорість та нагляд за криптовалютами.

Раніше Джеймс вже подавала в суд на екс-CEO Celsius Алекса Машинського (Alex Mashinsky) та заборонила біржі CoinEx працювати в Нью-Йорку. У жовтні 2023 року офіс Генерального прокурора звинуватив Gemini, Genesis та Digital Currency Group (DCG) у завданні шкоди інвесторам у масштабному позові про криптошахрайство на 1 мільярд доларів. DCG і генеральний директор Баррі Сілберт (Barry Silbert) заявили, що позов був «безпідставним».

Джеймс та її офіс неодноразово підкреслювали необхідність стандартизації крипторинку в США шляхом впровадження політики, яка гарантує безпечну поведінку операторів та захищає користувачів цифрових активів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.