Криптовалюта Turbo, створена ChatGPT, зросла на 2000% за 3 місяці

Turbo, мемкоїн, створений за допомогою штучного інтелекту ChatGPT, досягнув ринкової капіталізації понад 600 мільйонів доларів.

29 травня 2024 - 06:00
 0  393
Криптовалюта Turbo, створена ChatGPT, зросла на 2000% за 3 місяці
Автор зображення: brokker.news

Цифровий художник Ретт Манканд, натхненний можливостями штучного інтелекту, створив мемкоїн під назвою TURBO за допомогою генеративного штучного інтелекту GPT-4. Бюджет проєкту склав всього $69. Варто зауважити, що монета є децентралізованою, і сам Манканд не має на неї впливу.

«Все, що я зробив, це спробував зробити його [токен] децентралізованим. Тобто я не контролюю його», - написав Манканд. «І я думаю, саме в цьому полягає краса цього проєкту. Він так стрімко виріс саме тому, що я ним не керував».

За допомогою ШІ Манканд створив токеноміку спільноти Turbo, технічний документ і код смарт-контракту.

Зліт Turbo

За останні три місяці мемкоїн Turbo зріс більш ніж на 2000%, збільшивши свою ринкову капіталізацію до понад 600 мільйонів доларів. Це один з найяскравіших стрибків серед монет мемів за такий короткий проміжок часу. Він відбувається на тлі зростаючого інтересу до проєктів на основі ШІ в криптоспільноті.

Платформи на базі ШІ використовують складні алгоритми для прогнозування ринку та створюють мережі автономних агентів. Інструменти ШІ, такі як GPT-4, покращують розробку смарт-контрактів, забезпечуючи підвищену безпеку та ефективність блокчейн-застосувань. Манканд наочно довів корисність ШІ під час створення екосистеми Turbo, по суті створивши спільноту без централізованого управління.

Згідно з Coinmarketcap, за останні сім днів криптовалюта зросла більш ніж на 550% і наразі її ціна становить $0.009491.

Торговля токеном ведеться на понад 30 криптобіржах, зокрема OKX, Gate.io, Bitpanda та Bitget.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.