Криптобіржа OKX анонсувала інтеграцію Doginals та інших стандартів цифрових написів у свій web3 гаманець

OKX оголосила про розширення підтримки різних стандартів цифрових написів, включаючи Dogecoin Ordinals. Це дозволить користувачам переглядати, передавати та купувати/продавати цифрові активи на основі цих стандартів.

30 січня 2024 - 07:00
29 січня 2024 - 22:20
 0  23
Криптобіржа OKX анонсувала інтеграцію Doginals та інших стандартів цифрових написів у свій web3 гаманець
Зображення: brokker.news

Інтеграція починається зі стандарту токенів Bitcoin SRC-20 (Stamps), а до кінця лютого планується підключення ARC-20 (Atomicals), DRC-20 (Doginals) та Runes. Це дозволить користувачам переглядати та передавати різні стандарти написів в їхньому гаманці OKX.

Одночасно OKX інтегрує ці стандарти в свій маркетплейс, що дозволить здійснювати купівлю та продаж написів DRC-20, ARC-20 і Runes без комісій.

Цей розвиток є частиною ширшої тенденції, де нові стандарти токенів на різних блокчейн-платформах отримують унікальні назви, такі як PRC-20 на Polygon PoS, Ethscriptions на Ethereum (ETH) та Solana Inscriptions на Solana (SOL).

Написи на Bitcoin набули значної популярності, але отримали неоднозначну реакцію в спільноті NFT. Деякі бачать у них цінні цифрові активи, тоді як інші критикують їх як «спам у мережі».

Технічний директор OKX Джейсон Лау підкреслив швидке прийняття написів, особливо серед азіатських користувачів. Сплеск інтересу призвів до розробки продуктів OKX у їх web3-гаманці для самостійного зберігання цифрових активів. Гаманець дозволяє користувачам керувати, купувати та продавати NFT. За словами Лау, кількість користувачів платформи зросла з сотень до понад 100 000, що демонструє зростаючий інтерес ринку.

OKX є одним із основних гравців у сфері криптовалютної торгівлі, а також надає користувачам доступ до web3-гаманця. Лау згадав, що розширення на інші мережі UTXO є відповіддю на бажання бути лідером у розробці інструментів доступу до web3 для користувачів.

Гаманець OKX вже підтримує створення написів у 23 мережах, включаючи Bitcoin (BTC), Aptos (APT), Ethereum (ETH) та багато інших. Лау пояснив, що терміни цієї ініціативи узгоджуються з зростаючим попитом та запуском цих протоколів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.