Користувачі криптобіржі HTX в паніці виводять кошти після серії хакерських атак

Масовий відтік коштів спостерігається на криптобіржі HTX після серії хакерських атак на три платформи, пов'язані з Джастіном Саном (Justin Sun), включаючи Heco Bridge та Poloniex.

11 грудня 2023 - 18:02
 0  9
Користувачі криптобіржі HTX в паніці виводять кошти після серії хакерських атак

Між 25 листопада, коли HTX відновила свою діяльність, і 10 грудня користувачі вивели криптовалютні активи на суму близько 258 мільйонів доларів за даними DefiLlama. Це свідчить про зростаючі сумніви щодо безпеки криптобіржі.

Масштабний відтік коштів стався після хакерської атаки на HTX 22 листопада, в результаті якої з платформи було викрадено понад 23 мільйони доларів США. Heco Bridge, підтримуваний Саном протокол для переходу між різними блокчейнами, також був зламаний, завдавши збитків на суму близько 85 мільйонів доларів США. Загальні збитки від цих атак перевищили 100 мільйонів доларів США.

До цього хакерська атака на біржу Poloniex, також пов'язану з Саном, призвела до втрати 100 мільйонів доларів США в криптовалютах, а у вересні 2023 року HTX втратила 8 мільйонів доларів США через зловмисників, хоча ці кошти були повернуті в жовтні. Таким чином, за три місяці відбулося чотири окремі хакерські атаки на три платформи, що призвело до збитків на суму понад 220 мільйонів доларів США.

У відповідь на ці події Джастін Сан запропонував винагороду в розмірі 10 мільйонів доларів США за повернення викрадених коштів на Poloniex, а також обіцяв повністю компенсувати збитки користувачів, які постраждали внаслідок атак на HTX та Heco bridge. Для цього засновник блокчейну Tron (TRX) оголосив про проведення аірдропа, про що повідомлялося раніше.

HTX посідає 17-е місце серед 20 найкращих централізованих криптобірж і на момент написання новини має середньодобовий обсяг торгів у розмірі 1,6 мільярда доларів США, згідно з CoinMarketCap. Серед основних резервних активів HTX є криптовалюти, такі як HT (токен біржі), HBTC, Bitcoin (BTC) та staked Ether (stETH).

Хоча ці протоколи зазнали втрат та виведлення активів на практично півмільярда, флагманський проєкт цифрових активів Сана досяг важливого етапу - 200 мільйонів облікових записів на його блокчейні, як повідомив криптомільярдер. Сан оголосив про проведення аірдропу безкоштовних токенів TRX, основної монети Tron, на честь цієї визначної події.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.