Джастін Сан оголошує про аірдроп для користувачів HTX і Poloniex після зламу

HTX і Poloniex збираються відновити депозити та зняття коштів, а Джастін Сан оголосив про аірдроп для постраждалих користувачів.

24 листопада 2023 - 18:14
8 грудня 2023 - 21:04
 0  12
Джастін Сан оголошує про аірдроп для користувачів HTX і Poloniex після зламу

Після нещодавніх порушень безпеки HTX та Poloniex, Джастін Сан (Justin Sun) оголосив про «епічний аірдроп» для користувачів, які мають активи на цих платформах. Цей крок є жестом доброї волі та підтримки постраждалих користувачів.

Аірдроп є частиною ширшої стратегії пом’якшення фінансового впливу на користувачів після того, як гарячі гаманці Poloniex були зламані, що призвело до орієнтовних збитків у 114 мільйонів доларів. Крім того, 22 листопада біржа HTX також зіткнулася з втратою 30 мільйонів доларів через порушення системи безпеки.

Ці зломи є частиною серії атак на компанії, які пов'язані Джастіна Сана протягом останніх місяців. Наймасштабніший випадок стався на біржі Poloniex, де хакери вкрали понад 100 мільйонів доларів, скориставшись компрометацією приватного ключа.

У відповідь на атаку Poloniex Сан також запропонував зловмисникам 5% угоду, фактично надаючи нагороду «White-hat bounty» за повернення вкрадених коштів. Цей нетрадиційний підхід вказує на його прагнення вирішувати проблеми, пов’язані з такими порушеннями безпеки.

White-hat bounty - це програма винагороди для «білих хакерів», тобто хакерів, які використовують свої навички для виявлення вразливостей у системах безпеки. Ці програми зазвичай пропонують винагороди за виявлення вразливостей, які є критичними або мають потенціал для серйозної шкоди.

Як HTX, так і Poloniex також готуються відновити нормальну роботу, плануючи знову відкрити депозити та зняття.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.