Центральний банк Південної Кореї закликає зняти заборону на ICO

Повна заборона на первинну пропозицію монет (ICO) у Південній Кореї може, нарешті, бути скасована після того, як Центральний банк Кореї (Bank of Korea) висловився за зміни політики.

29 серпня, 2022 - 14:01
11 січня, 2023 - 21:10
 0  8
Центральний банк Південної Кореї закликає зняти заборону на ICO

Заборона була вперше введена в дію наприкінці 2017 року, коли країну охопила крипто-лихоманка, і уряд відреагував низкою жорстких заходів. Але заборона, як стверджують багато великих компаній, підкосила багато конгломератів, які хочуть запустити криптоактиви в рамках своїх планів розширення бізнесу, орієнтованих на майбутнє.

З моменту введення заборони такі компанії, як Kakao та Hyundai Group, були змушені запускати монети через закордонні філії — у таких місцях, як Швейцарія та Сінгапур. Але фірмам не терпиться випустити монети внутрішніми каналами. А президент Юн Сок Юль, який прийшов до влади у травні, дав зрозуміти, що нарешті готовий зняти заборону.

Компанії, такі як постачальник заощаджень OK Financial Group і дочірня компанія SK SK Square, вже оголосили про свої наміри запустити монети, і багато інших прагнуть наслідувати їхній приклад.

Остання заява Центрального банку Південної Кореї може стати останнім цвяхом у кришку труни заборони. Newsis повідомив, що Bank of Korea опублікував документ про вплив регулювання криптовалюти в ЄС і включив низку рекомендацій для уряду Південної Кореї.

У документі Bank of Korea пояснив, що будь-яке нове законодавство, що стосується криптовалют, має «інституційно дозволяти випуск нових внутрішніх криптоактивів», хоч і попереджає, що всі ICO повинні підлягати регулювальному контролю.

Банк процитував заяву про те, що заходи ЄС довели, що регулюючі органи можуть застосовувати той самий рівень регулювання» до ICO, що і до криптобірж.

Процитували представника, який пояснив, що скасування заборони на користь дозволу регульованих ICO може «дозволити розвитку суміжних галузей», а також забезпечити «захист клієнтів та інвесторів».

У тому ж документі також наголошується на необхідності «прийняття правил на рівні ринків криптоактивів (MiCA)» для стейблкоїнів — і додається, що майбутнє законодавство про криптовалют не охоплюватиме будь-які питання, пов'язані з цифровою валютою центрального банку (CBDC).

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам.