Хакери викрали $7 млн в токенах GAMEE на блокчейні Polygon

Хакери скористалися вразливістю в мережі Polygon та вкрали близько $7 мільйонів у токенах GAMEE ($GMEE).

23 січня 2024 - 18:16
24 січня 2024 - 12:23
 0  34
Хакери викрали $7 млн в токенах GAMEE на блокчейні Polygon
Зображення: brokker.news

За попередніми даними, атака стала можливою через помилку в контролі доступу. Після виявлення крадіжки ціна токена GAMEE впала майже на 20% за годину.

За даними аналітиків Cyvers, атака відбулася 22 січня близько 18:31 за київським часом. Імовірно, зловмисники отримали несанкціонований доступ до GitLab, що дозволило їм викрасти приголомшливі 600 мільйонів токенів GMEE.

Хакери швидко конвертували вкрадені токени в MATIC, а частину коштів перевели на блокчейн Ethereum. Розслідування Cyvers також показало, що задіяна в цьому інциденті Ethereum-адреса взаємодіяла з криптобіржею WhiteBit.

UPD: Біржа WhiteBit в офіційному коментарі нашому виданню заперечила будь-яку причетність до інцеденту та взаємодію з Ethereum-гаманцем хакера.

Цього тижня через падіння Bitcoin (BTC) вже сильно постраждали кілька ігрових токенів. Цей злам може створити для галузі ще більше проблем. Загалом, цього тижня спостерігається новий сплеск порушень безпеки. Вчора платформа управління ліквідністю Concentric також зазнала збою в мережі Arbitrum, що коштувало протоколу майже $1,8 мільйона.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.