Google дозволив рекламувати Bitcoin-ETF на своїх платформах

Google, дочірня компанія технологічного гіганта Alphabet, внесла значні зміни до своєї рекламної політики щодо криптовалют від 29 січня. Це може суттєво вплинути на сферу реклами у галузі цифрових активів.

29 січня 2024 - 18:09
 0  71
Google дозволив рекламувати Bitcoin-ETF на своїх платформах
Зображення: brokker.news

Після того, як Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) 10 січня схвалила 11 спотових BTC-ETF, Google, як очікується, дозволить менеджерам активів рекламувати ці продукти ширшій аудиторії в США.

Це рішення є продовженням недавнього кроку Google відносно розширення своєї політики щодо криптовалют та пов'язаних з ними продуктів. Тепер рекламодавці отримають чіткі рекомендації щодо просування так званих «трастів на монети криптовалют» (cryptocurrency coin trusts).

Рекламодавці, які прагнуть скористатися перевагами платформи Google, тепер повинні будуть пройти сертифікацію. Цей крок є частиною зусиль технологічного гіганта щодо забезпечення якості та безпеки реклами на своїх платформах.

Значення цієї події підкреслюється перетворенням Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на спотовий Bitcoin-ETF, а також дозволом ще 10 інституціям включати ETF на основі спотового BTC до своїх інвестиційних портфелів.

Криптоаналітики оптимістично оцінюють вплив цієї зміни правил реклами на сферу цифрових валют, оскільки Google, за даними DemandSage, щодня обробляє близько 8,55 мільярда пошукових запитів.

Чи може Google Ads вплинути на популярність Bitcoin-ETF?

Кріптоспільнота вважає, що підвищена видимість біржових фондів на базі Bitcoin на рекламній платформі Google може значно підвищити обізнаність та інвестиції у цю сферу.

Таким чином, компанії, що працюють на ринку спотових BTC-ETF, можуть потенційно спостерігати значний приплив інтересу з боку нових сегментів громадськості, а не лише досвідчених трейдерів чи інвесторів.

Оновлення також може сигналізувати про зміни в тому, як рекламуються криптовалютні продукти, гарантуючи, що реклама відповідає юридичним вимогам і відповідально подається зацікавленій аудиторії.

Зміна політики Google відбувається в потрібний момент. За останній тиждень на криптовалютному ринку спостерігалися коливання настроїв інвесторів щодо спотових BTC-ETF.

24 січня Bitcoin-ETF отримали приплив близько 270 мільйонів доларів, який компенсувався значними відтоками - зокрема, з Grayscale Investment - на загальну суму близько 153 мільйонів доларів.

Тенденція не покращилася, оскільки 25 січня спостерігалася продовження низки вилучень коштів, що стало четвертим поспільним днем ​​чистих відтоків за минулий тиждень, на загальну суму до 80 мільйонів доларів, зокрема з фондів, визнаних SEC.

Незважаючи на ці складні динаміки, криптоаналітики вважають, що зміна правил реклами Google може потенційно відчинити двері для притоку нових інвесторів. Підвищена видимість та впроваджена сертифікація можуть компенсувати нещодавні відтоки з ETF вже найближчим часом.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.