Гаманець з позначкою Donald Trump містить понад 1 мільйон доларів у криптовалюті TRUMP

Випуск токенів TRUMP безпосередньо не пов'язаний із Трампом, але деякі інвестори вважають, що їхня ціна може зрости, якщо він виграє вибори.

24 січня 2024 - 12:28
 0  10
Гаманець з позначкою Donald Trump містить понад 1 мільйон доларів у криптовалюті TRUMP
Зображення: brokker.news

Кілька тисяч доларів у мем-токені TRUMP, надісланих на криптогаманець із позначкою Donald Trump, тепер коштують понад 1 мільйон доларів, як показують дані, відстежені Arkham.

Токени були випущені в серпні, і гаманець Трампа спочатку отримав 7 100 доларів у TRUMP від розробників мем-монети між серпнем і жовтнем 2023 року. Відправка токенів на гаманець відомої особистості іноді використовується як маркетингова стратегія створювачами мем-монет, оскільки вони можуть привернути увагу і інтерес до купівлі.

Ціни залишалися практично незмінними протягом довгих місяців після їх випуску. Нещодавні перемоги Дональда Трампа на праймеріз Республіканської партії відновили його шанси на перемогу на президентських виборах у 2024 році. Це призвело до різкого зростання ціни на спекулятивні токени TRUMP, які в середу торгувалися по 2 долари за одиницю, у порівнянні з 19 центами у листопаді 2023 року.

Станом на середу ринкова капіталізація токенів перевищує 85 мільйонів доларів. На ринку є кілька інших мем-токенів на тему Трампа на різних блокчейнах. Однак лише один із них зібрав значну спільноту навколо себе.

Тим часом вартість гаманця Трампа зросла до 2,5 мільйона доларів. Він містить 750 000 доларів у Ethereum (ETH) та обгорнутому ефірі WETH, а також незначні суми кількох інших токенів, більшість з яких, ймовірно, були надіслані на гаманець з особистої волі відправників.

На піку гаманець містив понад 4 мільйони доларів. Нагадаємо, що у грудні 2023 року на криптобіржу Coinbase (COIN) було переведено транш на суму 2,5 мільйона доларів в ETH, всі з яких були сгенеровані з роялті від офіційної колекції NFT Трампа.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.