Franklin Templeton розглядає можливість створення нового криптофонду, орієнтованого на альткоїни

Franklin Templeton розглядає запуск нового криптофонду, орієнтованого на альтернативні криптовалюти до Bitcoin.

7 червня 2024 - 08:00
7 червня 2024 - 00:02
 0  31
Franklin Templeton розглядає можливість створення нового криптофонду, орієнтованого на альткоїни
Автор зображення: brokker.news

Керуючий активами Franklin Templeton вивчає можливість створення нового криптофонду для інституційних інвесторів, розширюючи свої пропозиції за межі Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH).

Згідно з повідомленням The Information від 6 червня, фонд розглядає можливість створення приватного фонду для надання інституційним інвесторам доступу до альткоїнів. За словами джерел, фонд також пропонуватиме винагороди за стейкінг.

У звіті не згадуються конкретні альткоїни, які складуть портфель фонду, але нещодавно керуючий активами позитивно оцінив зростання мережі Solana у 2024 році. За даними аналітичної компанії Messari, у першому кварталі 2024 року спотовий обсяг децентралізованого обміну у Solana зріс на 319% до 1,5 мільярда доларів порівняно з попереднім кварталом.

Станом на березень 2024 року Franklin Templeton управляє активами на приблизно 1,64 трлн доларів США. Цей показник ставить керуючого активами серед найбільших інвестиційних компаній світу.

Компанія активно працює у сфері криптовалют, пропонуючи декілька фондів. Одним з її найпопулярніших проектів є спотовий Bitcoin-ETF, запущений у січні.

Franklin також є одним із прихильників спотового Ethereum-ETF, нещодавно схваленого Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC). Наразі ETF очікує на остаточне схвалення від агентства перед запуском.

«Ми в захваті від ETH та його екосистеми. Попри нещодавні труднощі, ми бачимо світле майбутнє з багатьма потужними попутними вітрами, які рухатимуть екосистему Ethereum вперед», – раніше заявила компанія у своєму дописі на X.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.