Ціна Ethereum стрімко зростає, попри хаос на ринку

Попри загальну ведмежу тенденцію на ринку криптовалют, Ethereum (ETH) демонструє протилежну динаміку та стрімко піднімається вгору. Цей ріст відбувається навіть після зниження, спровокованого фейковими новинами про затвердження ETF на Bitcoin (BTC) Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC).

10 січня 2024 - 12:30
 0  12
Ціна Ethereum стрімко зростає, попри хаос на ринку
Зображення: brokker.news

За останні 24 години ETH зріс на 3% і на момент написання новини торгується на рівні $2380. Друга за величиною криптовалюта навіть наблизилася до позначки $2400 після того, як зламаний обліковий запис SEC у X оголосив про схвалення спотового ETF на BTC.

Капіталізація Ethereum залишається стабільною, перевищуючи $286 млрд, а добовий обсяг торгів становить $17,1 млрд.

Згідно з даними Santiment, кількість транзакцій великих інвесторів (китів) на суму понад $100 000 ETH протягом останньої доби зросла на 7,9%, з 5790 до 6242 унікальних транзакцій.

З іншого боку, Індекс відносної сили (RSI) Ethereum наразі коливається навколо 59, що, за даними Santiment, вказує на потенціал подальшого зростання.

Хоча зростання активності китів свідчить про високу потенційну волатильність цін, ETH все ж таки може утримати поточний рівень, якщо RSI залишиться нижче 60.

Після стрибка ціни загальний відкритий інтерес (OI) Ethereum за останні 24 години зріс на 4%, з $3,75 млрд до $3,90 млрд.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.