Coinbase працює над створенням нового стандарту для ончейн-платежів

Криптовалютна біржа Coinbase оголосила про оновлення свого комерційного продукту на основі нового протоколу ончейн-платежів (Onchain Payment Protocol). Він спрощує та стандартизує ончейн-платежі.

17 листопада 2023 - 14:13
24 листопада 2023 - 22:46
 0  14
Coinbase працює над створенням нового стандарту для ончейн-платежів

Компанія заявила, що оновлений продукт вирішить проблеми з волатильністю та складністю транзакцій. Він забезпечить єдине налаштування для комерційних клієнтів і дозволить інтегруватися з платформами, такими як WooCommerce, Primer і Jumpseller.

«Це вдосконалення пропонує торговцям безволатильні платежі, низькі комісії за транзакції та миттєве розрахунки в сотнях валют, доступних у Base та інших мережах EVM», - Блог Coinbase.

Крім того, протокол передбачає автоматичне перетворення будь-якої криптовалюти в стейблкоїн USD Coin (USDC).

Платформа перерахувала інші ключові переваги, такі як низькі комісії за перекази та миттєві розрахунки в багатьох криптовалютах, підтвердження транзакцій у режимі реального часу, що підвищить зручність для користувачів, і підтримку криптовалют в блокчейнах Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) і Base. Однак для роздрібних торговців у США список планується розширити до Solana і Avalanche.

Платформа Coinbase Commerce була запущена в 2018 році, щоб дозволити великим торговцям приймати криптовалютні платежі. Криптовалютна біржа заявила, що сьогодні платформу використовують тисячі клієнтів, але вони часто турбуються про волатильність ринку криптовалют.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.