Chainlink не підтримає форки Ethereum PoW після переходу на PoS

Протокол Chainlink (LINK) продовжить роботу на Ethereum після переходу на механізм консенсусу Proof-of-Stake.

8 серпня 2022 - 21:07
24 листопада 2023 - 22:15
 0  22
Chainlink не підтримає форки Ethereum PoW після переходу на PoS

Chainlink приєднується до рішення Ethereum Foundation та його спільноти. Тому форк-версії блокчейна Ethereum (ETH), які включають форки PoW, більше не будуть підтримуватися протоколом Chainlink (LINK) після злиття.

У офіційному повідомленні протокол Chainlink заявив, що його послуги залишаться у блокчейні Ethereum після довгоочікуваного злиття. Блокчейн Ethereum очікує злиття у вересні 2022 року, внаслідок якого його основна мережа буде об'єднана із мережею Beacon. Це переведе всі операції Ethereum з Proof-of-Work (PoW) на Proof-of-Stake (PoS).

Раніше злиття було перенесено із середини 2021 року на вересень 2022 року. Якщо все піде відповідно до графіка розробників, Фаза 1 ініціює перенесення історії транзакцій екосистеми та смарт-контрактів у мережу PoS.

Цей перехід торкнеться всіх смарт-контрактів на блокчейні Ethereum, яких у першому кварталі 2022 року налічувалося 1,45 млн. Роль Chainlink у наданні послуг гібридних смарт-контрактів не є винятком.

Тому в останньому оголошенні Chainlink закликала своїх користувачів відповідним чином підготувати свої операції зі смарт-контрактами, щоб уникнути майбутніх збоїв під час та після впровадження PoS.

Ethereum Merge — важлива віха в криптоіндустрії. Перехід від PoW до PoS був ключовою темою для обговорення у співтоваристві як вирішення проблеми стійкості, масштабованості та посиленої децентралізації.

Згідно з офіційним сайтом Ethereum, енергоспоживання мережі буде знижено приблизно на 99,5% під час роботи на PoS. Згідно з офіційним сайтом, раніше загальне споживання енергії Ethereum порівнювали із споживанням усієї країни Нідерландів.

Проте критики такого переходу на інший алгоритм консенсусу кажуть, що PoS менш безпечний і, отже, більш схильний до порушень безпеки.

В даний час основні мережі, такі як Cardano (ADA), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT) та Solana (SOL) працюють на Proof-of-Stake (PoS).

У міру наближення The Merge вартість ETH, власного токена екосистеми підвищується до 50% порівняно з Bitcoin (BTC) під час спаду на ринку.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.