Bitcoin та Ethereum зросли в ціні після звіту США щодо інфляції

Ціни на Bitcoin та акції США помітно зросли після оприлюднення даних про інфляцію за квітень.

15 травня 2024 - 17:40
 0  92
Bitcoin та Ethereum зросли в ціні після звіту США щодо інфляції
Автор зображення: brokker.news

Індекс споживчих цін (ІСЦ), який вимірює середню зміну цін з плином часу на споживчий кошик товарів і послуг, зафіксував зростання цін на 3,4% у річному вимірі.

Бюро статистики праці США (BLS) зафіксувало легке зниження рівня інфляції до 3,4% у квітні порівняно з березнем.

Відразу після того, як BLS опублікувало свої висновки, ціна Bitcoin (BTC) досягла $64 492, що означає зростання на 4% за останні 24 години та на 1% за останню годину, згідно з CoinMarketCap.

Аналогічно, Ethereum (ETH), друга за величиною ринкової капіталізації криптовалюта, збільшила свою ціну до $2960,94, що на 1,87% більше, ніж попереднього дня, і на 1% більше, ніж годину тому.

BLS зазначило, що основними факторами, які вплинули на рівень інфляції у квітні, було житло та бензин, що відображає поточний економічний тиск у цих секторах.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.