Bitcoin повернувся до $43 000, ETF від BlackRock наздоганяє GBTC

Майже через три тижні після того, як SEC схвалила спотові Bitcoin-ETF, експерти прогнозують, що фонд BlackRock може обігнати Grayscale за обсягами торгів.

30 січня 2024 - 13:05
 0  8
Bitcoin повернувся до $43 000, ETF від BlackRock наздоганяє GBTC
Зображення: brokker.news

Bitcoin (BTC) досяг позначки в $43 000, зрісши на понад 2% за один день після відкриття торгів у США 29 січня. Обсяг торгів BTC також збільшився майже на 20% за 24 години, оскільки перша криптовалюта намагається компенсувати втрати після падіння на 10% 22 січня, коли Bitcoin опустився нижче $40 000.

Тоді різке падіння пояснювали тиском на продаж через відтік коштів із GBTC, перетвореного у ETF фонд від Grayscale. Протягом перших двох тижнів GBTC перевищував обсяги торгів інших ETF від BlackRock та Fidelity, зафіксувавши відтік приблизно $4 млрд.

Проте Джеймс Сейффарт з Bloomberg вважає, що ця тенденція може змінитися. Дані показують, що iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock заробив на $2 мільйони більше, ніж GBTC від Grayscale, майже за дві години після відкриття торгів.

Згідно з Arkham Intelligence, що відстежує гаманці емітентів, BlackRock також володіє понад 52 000 BTC на суму понад $2,1 млрд за поточними цінами.

Хоча на момент публікації Grayscale повернув лідерство, фонд BlackRock може стати першим спотовим Bitcoin-ETF, який перевершить обсяг GBTC після того, як Комісія США з цінних паперів та бірж (SEC) 10 січня схвалила подібний інвестиційний продукт на основі криптовалюти.

Ще одним фактором, що впливає на ціну BTC, може бути засідання Федерального комітету з відкритого ринку Федеральної резервної системи США. За даними інструменту CME FedWatch, існує 97,9% ймовірності того, що ФРС збереже діапазон ставок 5,25%-5,5% і зробить паузу.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.