Bitcoin може злетіти до $80 000 у 2024 році, прогнозує Bitwise

Інвестиційна компанія Bitwise Asset Management оприлюднила сміливі прогнози щодо майбутнього криптовалютного ринку, зокрема пророкуючи новий рекордний максимум для Bitcoin.

13 грудня 2023 - 23:59
 0  17
Bitcoin може злетіти до $80 000 у 2024 році, прогнозує Bitwise

Згідно з дослідженнями Bitwise, у 2024 році Bitcoin може досягти позначки $80 000. Цей стрибок, на думку аналітиків, зумовлений двома ключовими факторами:

  • Запуск спотового Bitcoin ETF на початку 2024 року. Цей інвестиційний інструмент полегшить інституційним інвесторам доступ до BTC, що може значно збільшити попит на криптовалюту.
  • Халвінг Bitcoin, що відбудеться наприкінці квітня 2024 року. Халвінг - це процес, під час якого винагорода майнерів Bitcoin зменшується вдвічі. Історично, халвінги призводили до зростання ціни BTC.

Окрім прогнозу щодо Bitcoin, Bitwise також очікує:

  • Рекордний запуск спотових Bitcoin ETF. За оцінками, ці ETF протягом п'яти років можуть залучити 1% від ринку ETF США, що становить $72 млрд активів під управлінням.
  • Зростання доходу Coinbase удвічі. Це перевищить прогнози Wall Street щонайменше вдесятеро.
  • Широке використання стейблкоїнів для розрахунків. Bitwise передбачає, що обсяги транзакцій за допомогою стейблкоїнів перевищать обсяги Visa.

Ці прогнози збігаються з раніше озвученими заявами головного інвестиційного директора Bitwise, Метта Хогана (Matt Hougan). Він прогнозує короткострокову волатильність після цьогорічного значного зростання, але підтверджує очікування нових рекордних максимумів для Bitcoin протягом наступних 6-12 місяців. Також Хоган оголосив про завершення «криптозими» та початок «криптовесни».

Важливо зазначити, що прогнози - це лише прогнози. Вони можуть і не збутися, тому інвестори повинні завжди проводити власне дослідження перед прийняттям будь-яких інвестиційних рішень.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.