Bitcoin і Ordinals тепер підтримуються гаманцем Phantom

Гаманець Phantom представив нову версію, яка тепер підтримує Bitcoin, а також токени Ordinals та BRC-20.

21 грудня 2023 - 12:18
 0  7
Bitcoin і Ordinals тепер підтримуються гаманцем Phantom
Зображення: brokker.news

У блозі, команда Phantom повідомила, що нові інтеграції наразі підтримуються у бета-режимі для обраної кількості надійних додатків, таких як Magic Eden і UniSat. Це означає, що користувачам потрібно вручну активувати підтримку BTC у своїх гаманцях, щоб скористатися новими можливостями.

«І незалежно від того, чи ви прихильник Solana, Ethereum, або прихильник багатоланцюжковості, не можна відкидати той факт, що ми б не були тут без цього (Bitcoin)», - зазначає команда Phantom.

Запущений у 2021 році, Phantom спочатку фокусувався на послугах в мережі Solana (SOL). Зараз у нього понад два мільйони користувачів.

Завдяки функціоналу мультиланцюговості, гаманець дозволяє користувачам конвертувати монети та невзаємозамінні токени між різними блокчейн-мережами. Також можна обирати тип своєї Bitcoin-адреси, віддаючи перевагу форкам Taproot чи Segwit.

Перетворившись на мультиланцюговий кастодіальний гаманець з підтримкою екосистем Ethereum та Polygon, Phantom тепер планує глибше зануритися в мережу Bitcoin. Зокрема, розробники обіцяють додати в майбутньому підтримку апаратних гаманців Ledger та налаштування комісій за газ. Однак конкретних термінів оновлень команда не назвала.

Варто зазначити, що у січні 2022 року Phantom завершив раунд фінансування серії B на суму $109 мільйонів, узятий під проводом Paradigm, завдяки чому його вартість сягнула $1,2 мільярда. Серед інших інвесторів - Jump Capital, Andreessen Horowitz (a16z), Solana та Variant.

Нововведення від Phantom свідчить про посилення конкуренції на ринку криптогаманців та спроби досягти якомога більшу аудиторію.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.