Баланси Bitcoin та Ethereum на біржах досягли найнижчого рівня за останні 4 роки

Баланси Bitcoin (BTC) та Ethereum (ETH) на централізованих біржах впали до найнижчого рівня з 2020 року, оскільки інвестори очікують зростання цін під час бичачого ринку.

11 червня 2024 - 07:00
 0  92
Баланси Bitcoin та Ethereum на біржах досягли найнижчого рівня за останні 4 роки
Автор зображення: brokker.news

За даними Glassnode, баланси BTC знизилися до мен ніж 2,3 мільйонів монет, що становить близько 160 мільярдів доларів США, тоді як баланси ETH впали нижче 16 мільйонів, на суму менше 59 мільярдів доларів США.

Чому рівень BTC та ETH на біржах знизився?

Згідно з Glassnode, кількість BTC та ETH на біржах перебуває у спадному тренді з липня 2020 року. Дані підтверджують, що користувачі продовжували виводити активи з цих платформ після пандемії, під час попереднього піку 2021 року, під час краху Terra і FTX 2022 року та навіть після того, як були схвалені Bitcoin-ETF.

Чотирирічна динаміка демонструє чітку впевненість користувачів криптовалют у майбутнє зростання цих активів, навіть у складні періоди ринку.

Після кризи COVID-19 у 2020 році інфляція також вразила світову економіку та спонукала інвесторів розміщувати капітал у технологічно обґрунтованих інструментах. Жорстко обмежена пропозиція Bitcoin та незмінна архітектура зміцнили його статус засобу захисту від інфляції, а суверенні країни, такі як Сальвадор, прийняли цю криптовалюту як законний платіжний засіб.

Бичачий сценарій, можливо, ще більше зміцнюється тим, що такі гіганти Уолл-стріт, як BlackRock і Fidelity, збільшують інституційний попит через біржові фонди на BTC. Такі компанії, як MicroStrategy під керівництвом Майкла Сейлора, також інвестували мільярди доларів у топовий цифровий актив.

Ethereum, друга за величиною криптовалюта та провідний альткоїн, має власний бичачий сценарій як основна альтернатива Bitcoin. Цей токен живить найбільшу екосистему децентралізованих фінансів (DeFi) вартістю майже 70 мільярдів доларів США, згідно з даними DefiLlama.

У 2020 році розробники запустили ланцюжок Beacon, який започаткував поступовий перехід від механізму підтвердження транзакцій Proof-of-Work (PoW) до Proof-of-Stake (PoS). Це нововведення відкрило можливість стейкінгу ETH, процесу блокування ETH для забезпечення безпеки мережі та отримання пасивного доходу.

На момент написання новини понад 27% пропозиції Ethereum було застейкано. Іншими словами, користувачі розмістили понад 119 мільярдів доларів США у ETH у таких стейкінг-провайдерів, як Coinbase, Lido та EigenLayer.

Ажіотаж навколо схвалення Ethereum-ETF, зростання DeFi та сплеск стейкінгу призвели до позитивних перспектив для цієї криптовалюти та ще більше підштовхнули користувачів триматися за неї, що на сленгу криптоспільноти називається «hodl» (укр. - утримувати).

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.