Anchorage Digital пропонує стабільну монету в японській єні

У вівторок Anchorage Digital, регульована платформа зберігання криптовалюти, заявила, що тепер пропонує стабільну монету в японській ієні (JPY). Це доповнює кастодиальні пропозиції компанії у євро та доларах США, які мають різні варіанти використання, від розрахунку заробітної плати до платежів у Японії.

13 вересня 2022 - 12:18
24 листопада 2023 - 22:30
 0  41
Anchorage Digital пропонує стабільну монету в японській єні

Стейблкоїн JPY від Anchorage Digital

Зберігання стейблкоїну GYEN компанією здійснюється завдяки співпраці з трастовою компанією GMO-Z.com. GMO-Z.com Trust Company є дочірньою компанією GMO Internet Group, японського інтернет-конгломерату та фірми, що надає фінансові послуги.

Тим часом, DFS (Департамент фінансових послуг) Нью-Йорка схвалив стейблкоїн японської єни. Крім того, компанія повідомила, що стейблкоїн у співвідношенні 1:1 забезпечений активами, що депоновані в банках, застрахованих FDIC.

Останнім часом стабільні монети, такі як USDC Circle та USDT Tether, стали важливою частиною крипто-сектору. Вони стали каталізаторами сучасних торгових концепцій, як-от DeFi.

Проте не крипто-компанії відкривають потенціал стабільної монети. Діого Моніка (Diogo Mónica), співзасновник Anchorage, сказав, що варіанти використання цих стейблкоїнів ширші, коли вони регулюються та пропонуються в місцевих валютах.

Моніка додав, що ці активи мають безліч застосувань, таких як нарахування заробітної плати та грошові перекази. Це робить засоби доступними для користувачів і підприємств. Він сказав, що криптовалюта — це лише інструмент, який робить цей процес дешевим.

Інвестори тепер побоюються криптоплатформ

За його словами, останнє падіння екосистеми Terra разом із її стабільною монетою terraUSD (UST) викликало паніку у криптоіндустрії. Внаслідок краху кілька відомих крипто-компаній збанкрутували.

Тому інвестори шукають надійні та безпечні активи для вкладень. Співзасновник зазначив, що у 2021 році банкрутство криптофірм не було великою темою. Відтак ніхто особливо не замислювався, що буде з активами, якщо виникне така ситуація.

Проте це було регулярним обговоренням у 2022 році, після нещодавньої кризи. Моніка запевнив інвесторів, що фірма регулюється і, отже, їхні засоби безпеки.

Раніше у червні гігант зі зберігання криптовалют оголосив про свій намір ввести функцію стейкінгу Ethereum для установ. Регульований криптобанк із Сан-Франциско заявив, що запропонує власникам Ethereum можливість отримати винагороду за захист блокчейну Ethereum після злиття.

Anchorage допоможе інституційним інвесторам зі стейкінгом Ethereum

Звіт компанії був пов'язаний із переходом спільноти Ethereum від механізму консенсусу PoW до PoS. Крім того, у звітах говориться, що PoS зробить блокчейн Ethereum енергоефективним і набагато швидшим.

Стейкінг — це процес, у якому власники криптовалюти допомагають у перевірці нових криптотранзакцій у блокчейні PoS. Учасники, які виділяють частину свого Ethereum, мають можливість аутентифікувати транзакції та отримувати натомість винагороду.

Anchorage запропонував коледжам, зацікавленим у участі, контролювати процес. У червні Моніка сказав CoinDesk, що це величезна нагода для інституційних інвесторів, оскільки досі їм було незручно робити ставки.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.