Аналітики Binance звинуватили DWF Labs у маніпулюванні криптовалютним ринком

Команда аналітиків Binance стверджує, що виявила факти маніпуляцій ринком з боку маркет-мейкера DWF Labs.

10 травня 2024 - 09:00
 0  44
Аналітики Binance звинуватили DWF Labs у маніпулюванні криптовалютним ринком
Автор зображення: brokker.news

За даними Wall Street Journal (WSJ), під час внутрішнього розслідування за допомогою власних програмних інструментів було виявлено ймовірну фіктивну торгівлю DWF Labs. Після того, як ці дані надали керівництву DWF Labs, біржа звільнила голову служби нагляду.

У 2023 році, після того, як Комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) подала позов до Binance та її засновника Чанпена Чжао, біржа пообіцяла постійно працювати над створенням безпечної та надійної платформи. Для цього компанія найняла слідчих із традиційного фінансового сектору.

Під час розслідування група виявила VIP-клієнтів, причетних до маніпуляцій ринком. У звіті йдеться про те, що на провідних трейдерів припадає дві третини загального обсягу торгів на платформі.

Крім того, Binance помітила торгівлю певними криптовалютами з ряду облікових записів. Коли у DWF Labs запитали, кому належать ці адреси, колишні співробітники компанії повідомили, що відповіді не було.

У звіті зазначається, що у 2022 році DWF Labs пропонувала потенційним клієнтам використовувати активні торговельні позиції для підвищення цін на токени та створення штучного обсягу на біржах. WSJ також додає, що маркет-мейкер підтвердив створення штучного торгового обсягу для одного зі своїх клієнтів.

DWF Labs назвала звинувачення безпідставними та такими, що спотворюють факти.

Binance, у своєму коментарі до статті, заявила, що суворо дотримується правил нагляду за ринком і запобігає зловживанням. За статистикою, за останні три роки біржа відключила близько 355 000 користувачів із загальним обсягом транзакцій понад 2,5 трлн доларів США за порушення умов користування.

У квітні 2023 року маркет-мейкера підозрювали у скиданні токенів проєктів свого портфеля на суму щонайменше 65 мільйонів доларів США. Серед звинувачень були: збір коштів для ICO проєкту, який ніколи не було запущено, непрозоре управління інвестиційним портфелем, а також зв'язок компанії з OneCoin. Фінансова піраміда OneCoin ошукала користувачів на 4,4 мільярда доларів США.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.