Засновник Terra До Квон знову виграв апеляцію щодо екстрадиції з Чорногорії

Апеляційний суд Чорногорії вдруге скасував екстрадицію До Квона до його рідної Південної Кореї або США.

9 лютого 2024 - 08:00
9 лютого 2024 - 00:00
 0  5
Засновник Terra До Квон знову виграв апеляцію щодо екстрадиції з Чорногорії
Зображення: brokker.news

Засновник Terraform Labs До Квон домігся перемоги в апеляції та скасування рішення Високого суду Чорногорії, який дозволив його екстрадицію з країни. Апеляційний суд виявив розбіжності у процесі, який спочатку наказав вислати його до США або його рідної Південної Кореї.

За словами Апеляційного суду, Високий суд Чорногорії не надав чітких аргументів на користь екстрадиції Квона. Крім того, порядок, в якому надійшли запити від двох країн, був неясним, а факти не розглядалися повністю відповідно до місцевого законодавства.

Адвокат До Квона, Горан Родич, раніше припускав, що на процедуру екстрадиції вплинув політичний тиск з боку іноземних урядів.

У грудні 2023 року Квон виграв першу апеляцію на скасування рішення Високого суду, який спочатку схвалив його екстрадицію. Однак 29 грудня той же суд знову вирішив, що юридичні аргументи на користь його екстрадиції є обґрунтованими. Це було вже вдруге, коли Високий суд Чорногорії підтвердив вирок, що призвело до чергової апеляції Квона та його адвокатів.

Наразі справа повернута до Високого суду для переоцінки.

Передача Квона владі Південної Кореї чи США затягується на місяці після його арешту та ув'язнення в Чорногорії. У березні 2023 року колишнього виконавчого директора Terra затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами.

Після винесення обвинувального вироку за підробку паспорта Квона засудили до чотирьох місяців ув'язнення в балканській в'язниці, а його термін ув'язнення було продовжено, поки місцеві органи влади розглядали питання його екстрадиції. Це сталося після того, як Інтерпол оголосив його міжнародним злочинцем у зв'язку з його причетністю до багатомільярдного краху Terra, блокчейн-екосистеми, створеної Квоном.

Квона заарештували разом з колишнім фінансовим директором Terraform Labs Хан Чхан-Джуном, якого екстрадували до Південної Кореї, де він, ймовірно, постане перед кримінальним судом.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.