Засновник блокчейну та екосистеми Terraform Labs До Квон буде екстрадований до США

Після місяців судових розглядів у Чорногорії, засновник Terraform Labs До Квон буде екстрадований до США.

22 лютого 2024 - 11:30
 0  41
Засновник блокчейну та екосистеми Terraform Labs До Квон буде екстрадований до США
Зображення: brokker.news

Вищий суд Подгориці, столиці Чорногорії, відхилив запит Південної Кореї про екстрадицію До Квона для кримінального переслідування, згідно з місцевим ЗМІ Pobjeda.

Раніше адвокат Квона Горан Родіч посилався на Європейську конвенцію про видачу злочинців та Закон Чорногорії про міжнародну правову допомогу, щоб підтримати аргументи на користь екстрадиції до Південної Кореї.

Однак, як повідомляється, міністр юстиції Андрій Міловіч одного разу заявив, що рішення було політичним, а угода про взаємну екстрадицію між США та Чорногорією відіграла важливу роль у цьому процесі.

Квон відвідає судовий процес Terra

Це рішення було ухвалено після перемоги До Квона 8 лютого в Апеляційному суді. Його екстрадицію було скасовано і повернуто до Вищого суду для розгляду. Оскільки питання про виїзд Квона з Чорногорії вирішено, США матимуть майже два місяці, щоб екстрадувати його для присутності на справі SEC проти Terraform Labs.

Судовий процес Terra було відкладено до 15 квітня після клопотання Квона та угоди з SEC про відстрочення. Колишньому криптомільярдеру та його блокчейн-компанії загрожує звинувачення у шахрайстві з інвесторами під час обвалу екосистеми Terra.

У Південній Кореї Terra також проходить розслідування за кримінальні дії, оскільки колишній розробник компанії свідчив, що Квон знав про правову проблематичність свого проекту. Південнокорейська влада також отримала право на екстрадицію колишнього фінансового директора Квона, Хан Чан-Джуна.

Чан-Джуна екстрадували 5 лютого, але невідомо, з якими судовими тяжбами він може зіткнутися або коли влада пред'явить йому звинувачення.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.