Засновник BitMEX прогнозує «здорову» корекцію: ціна BTC впаде на 20-30%

Засновник біржі BitMEX Артур Хейз несподівано висловив песимістичні прогнози щодо майбутнього BTC. У своєму блозі він поділився очікуванням зниження ціни на 20-30% від можливого річного максимуму, який може спостерігатися вже в березні.

5 січня 2024 - 23:11
 0  12
Засновник BitMEX прогнозує «здорову» корекцію: ціна BTC впаде на 20-30%
Зображення: brokker.news

Артур Хейз, колишній генеральний директор BitMEX і нинішній головний інвестиційний директор сімейного офісу Maelstrom, прогнозує можливе падіння Bitcoin на 20-30% протягом наступних кількох місяців. У своєму блозі 5 січня він окреслив низку ризиків для американських банків і ринків, які можуть відбутися в березні та викликати «раптовий обвал ліквідності» (liquidity rug pull) – різкий спад цін на тлі зниження фінансової підтримки.

Термін «liquidity rug pull» у сфері криптовалют означає різке знецінення активу через раптовий відтік або знищення його ліквідності. Це образне порівняння з «висмикуванням килима» з-під ніг – раптовим позбавленням опори.

Хейз стверджує, що головною причиною корекції стане запуск біржового фонду (ETF) на основі Bitcoin в США. На його думку, початковий ажіотаж навколо ETF може штучно підштовхнути ціну Bitcoin до $60 000, навіть досягти історичного максимуму у $70 000. Проте, як тільки інвестори усвідомлять обмеження ліквідності долара для цього типу фондів, може відбутися різке падіння вартості.

«Я готуюся до жорсткого вигнання всіх криптотуристів у березні цього року», - зазначив Хейз, додавши, що не планує купувати BTC до «прояснення ситуації з ETF у березні». Він сподівається скористатися ситуацією та заробити завдяки короткій позиції на ринку ф'ючерсів наприкінці лютого.

Слід зазначити, що прогнози Хейза не є поодинокими. Вже у грудні аналітики QCP Capital прогнозували можливе падіння Bitcoin до $36 000 після ухвалення ETF. На їхню думку, у перші тижні після запуску фонди можуть не отримати очікуваного припливу капіталу, що негативно вплине на вартість криптовалюти.

Варто наголосити, що ринок криптовалют відрізняється високою волатильністю, тому будь-які прогнози слід сприймати з обережністю. Тільки час покаже, чи справдиться передбачення Хейза, або перша криптовалюта все ж безперешкодно продовжить свій зліт.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.