Засновник Galaxy Digital прогнозує, що Bitcoin досягне 70 тисяч доларів США за умови схвалення ETF

Засновник Galaxy Digital, Майкл Новограц, вважає, що схвалення Bitcoin ETF призведе до зростання ціни на першу криптовалюту до 70 тисяч доларів США.

30 листопада 2023 - 11:46
 0  14
Засновник Galaxy Digital прогнозує, що Bitcoin досягне 70 тисяч доларів США за умови схвалення ETF

Bitcoin має досягти своїх старих максимумів через рік, якщо Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) дасть добро на Bitcoin ETF, прогнозує засновник Galaxy Digital Holdings Ltd Майк Новограц (Mike Novogratz).

В інтерв'ю Bloomberg 29 листопада 2023 року засновник і генеральний директор Galaxy висловив сильний оптимізм щодо майбутнього криптовалюти, оскільки розмови про спотові Bitcoin ETF набирають обертів.

«Чи зможемо ми повернутися до старих максимумів до цього часу наступного року? Звичайно.», - Майкл Новограц.

Ціна BTC зараз зростає завдяки новим інвесторам, які входять на ринок. Це означає, що ціна не підтримується існуючими інвесторами, а скоріше новими грошима, які надходять на ринок. Новограц також вважає, що ринок побачить «доволі успішний зсув психології, коли уряд скаже, що вам дозволено купувати Bitcoin». Це схвалення, ймовірно, призведе до зростання інституційного інвестування, що ще більше підвищить ціну першої криптовалюти.

Аналітики Bloomberg прогнозують, що SEC схвалить спотовий Bitcoin ETF до 10 січня 2024 року. Однак голова SEC Гері Генслер залишається в основному мовчазним щодо розмов про ETF. Крім того, аналітики не виключають можливості того, що Генслер може зрештою відхилити всі заявки на спотові Bitcoin ETF в останню хвилину, що аналітики Bloomberg назвали «дивовижно садистським» розвитком подій.

З моменту призначення Генслера головою SEC у 2021 році американський фінансовий регулятор або відклав, відхилив або відсунув усі такі заявки, наводячи як основну причину побоювання щодо захисту інвесторів. На момент написання прес-релізу SEC дала зелене світло лише заявкам на ETF для продуктів ф'ючерсних контрактів Bitcoin та Ethereum (ETH), стверджуючи, що спотові продукти не мають необхідних засобів захисту інвесторів від маніпуляцій на ринку.

Bitcoin досяг свого історичного максимуму в листопаді 2021 року, досягнувши 69 146 доларів США, згідно з даними на криптобіржі BitMEX.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.