Вартість Ethereum Classic злетіла на 26%, оскільки майнери перемикаються на ETC перед злиттям ETH

Ethereum Classic додав у ціні 26% за останні 24 години, оскільки майнери продовжують переходити з Ethereum напередодні злиття.

6 вересня 2022 - 13:00
24 листопада 2023 - 22:26
 0  24
Вартість Ethereum Classic злетіла на 26%, оскільки майнери перемикаються на ETC перед злиттям ETH

З перемиканням Ethereum (ETH) з консенсусу Proof-of-Work на Proof-of-Stake (PoS), запланованим на 19 вересня, відбулося помітне збільшення хешрейту мережі для Ethereum Classic (ETC), яка не переходитиме на алгоритм консенсусу PoS.

Згідно з даними 2miners.com, хешрейт мережі для ETC збільшився більш ніж удвічі з середини липня, приблизно з 20 Th/s до поточного рівня 47 Th/s — нового історичного максимуму.

Що таке Ethereum Classic і чому його ціна зростає?

Ethereum Classic — це вихідний ланцюжок Ethereum після того, як у 2016 році стався хард-форк і розкол у спільноті з приводу того, чи слід залишитися на поточному ланцюжку або перейти на новий після серйозного злому.

Було вкрадено понад 11,5 мільйонів ETH — близько 50 мільйонів доларів на той час і 19 мільярдів доларів сьогодні — і з приводу вирішення виникли запеклі суперечки.

Віталік Бутерін і Гевін Вуд, які створили Ethereum, очолили перехід до нового Ethereum, який відтоді став найкращим альткоїном на ринку, тоді як деякі початкові інвестори ETH залишилися вірними вихідному ланцюжку.

Вони стверджували, що новий форк знову пішов на децентралізацію і на те, що спочатку мав намір зробити в ETH — зупинити маніпулювання з боку окремих людей чи груп.

Форк виявився розумним кроком з боку ETH, який відтоді став найкращим альткоїном на ринку і може конкурувати з Bitcoin (BTC), досягнувши рекордного максимуму майже 5000 доларів за токен і нині торгуючись на рівні 1700 доларів.

Вартість ETC, з іншого боку, ніколи не перевищувала 200 доларів і дрейфувала між топ-20 та топ-30 монет за розміром капіталізації.

Ethereum Classic також став об'єктом серії «атак 51%» (де група майнерів може змінити блокчейн), що призвело до зниження довіри інвесторів до криптовалюти.

Майнери ETH переходять на ETC

Проте зараз майнери переходять на ETC, оскільки їхнє обладнання для майнінгу ETH після злиття стане марним. Інвестиції будуть назавжди втрачені.

Крім того, чим більше майнерів добуває ETC, тим менша ймовірність стати жертвою атаки 51%, оскільки знадобляться набагато більші ресурси, щоб сформувати більшість із 51%, необхідного для зміни блокчейну.

Ряд провідних пулів для майнінгу, включаючи Etherpool, Antpool та BTC.com, вже висловили підтримку ETC.

У звіті meowsbits, учасника кодової бази ETC, йдеться: «Ethereum планує перейти на Proof-of-Stake у найближчому майбутньому, що насильно витіснить його інтереси в галузі майнінгу.

«Будучи другим за величиною криптовалютним додатком цієї хеш-потужності, само собою зрозуміло, що ETC слід очікувати збільшення швидкості хешування, принаймні, за рахунок деяких покинутих майнерів».

«Якщо Ethereum Classic займе позицію домінуючого додатка хеш-потужності, його схильність до ризику знизиться до мінімуму».

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.