В App Store з'явився фейковий гаманець Rabby Wallet

Apple опублікувала шахрайську версію Rabby Wallet, гаманця, який доступний лише на настільних пристроях.

26 грудня 2023 - 18:16
26 грудня 2023 - 18:17
 0  12
В App Store з'явився фейковий гаманець Rabby Wallet
Зображення: brokker.news

Шкідлива копія криптовалютного гаманця Rabby Wallet була помічена в Apple App Store, оскільки шахраї відчайдушно намагаються заманити жертв, видаючи себе за офіційних розробників продуктів.

Згідно з повідомленням X з акаунта Rabby Wallet, фейковий мобільний додаток «знову з’явився», і команда підкреслила, що «на даний момент» офіційного мобільного додатка не існує. Сайт проекту Rabby Wallet говорить про те, що він доступний лише як розширення для Google Chrome та як окрема програма для настільних пристроїв.

В App Store з'явився фейковий гаманець Rabby Wallet

Опис підробленого додатку приписує його розробку «Dinh Thi Phuonh Dung», розробнику, який раніше не публікував жодних програм в App Store. Викликає підозри і політика конфіденційності, яка спрямовує користувачів на URL-адресу «freeprivacypolicy[dot]com». Наразі невідомо, як додатку вдалося пройти модерацію Apple. На момент написання пошук за запитом «Rabby Wallet» ставить фейковий додаток на перше місце, що посилює занепокоєння щодо ефективності процесу перевірки в Apple.

Розроблений DeBank, Rabby Wallet є мультивалютним гаманцем з підтримкою понад 120 блокчейнів, включаючи Arbitrum, Base та інші.

За інформацією компанії з кібербезпеки Sophos, кібершахраї вдосконалили свої підходи, відмовившись від попередніх стратегій, таких як шкідлива реклама, соціальна інженерія та підроблені веб-сайти. Замість цього вони активно використовують довіру, пов'язану із платформами, такими як Google Play і App Store, що робить процес введення жертв в оману більш легким завданням.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.