Комісар CFTC: Угода з Binance на 4,3 мільярди доларів обумовлена порушенням правил, а не шахрайством

Binance отримала «підвищений» багатомільярдний штраф після попередніх публічних попереджень від кількох регуляторів, заявив комісар CFTC.

5 грудня 2023 - 21:51
5 грудня 2023 - 21:53
 0  9
Комісар CFTC: Угода з Binance на 4,3 мільярди доларів обумовлена порушенням правил, а не шахрайством

Крістін Джонсон (Kristin Johnson), комісар Комісії з торгівлі ф'ючерсами на товари (CFTC), заявила на саміті з цифрових активів 5 грудня, що Binance досягла багатосторонньої угоди через порушення правил. За словами комісара Джонсон, криптовалютну біржу не звинувачували в шахрайстві або подібних злочинах, а вона просто не дотримувалась встановлених законів.

«Для тих компаній, які дійсно хочуть успішно працювати в цьому просторі, існує все більш чіткий шаблон для роботи. Зрозумійте натяк», - сказала Крістін Джонсон, комісар CFTC.

Binance погодилася на умови врегулювання з CFTC, Міністерством юстиції США та Казначейством в рамках тривалого розслідування підозрюваного відмивання грошей, ухилення від санкцій та інших зловмисних дій.

У рамках угоди Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) пішов з посади генерального директора Binance та голови Binance.US. Річард Тен (Richard Teng) став наступником Чжао на посаді нового керівника Binance, оскільки колишній генеральний директор наполягав на дозволі повернутися в ОАЕ до винесення судового рішення.

Федеральні прокурори закликали суддю взяти Чжао під варту в США через значний ризик його втечі та невідомі ресурси.

Тим часом учасники криптоспільноти поділилися думками щодо Binance та Чжао, деякі, як генеральний директор Coinbase Брайан Армстронг (Brian Armstrong), висловили думку, що угода загалом є позитивним сигналом для криптовалют.

Джон Рід Старк (John Reed Stark), колишній голова Комісії з цінних паперів та бірж (SEC), заявив, що SEC тепер має величезну кількість доказів, які можуть свідчити про причетність Binance до окремої збірки звинувачень.

Частина угоди включала призначення призначеного урядом контролера для нагляду за Binance та її операціями. За словами Старка, цей контролер, швидше за все, матиме доступ до всіх записів компанії, минулих і справжніх, що надасть SEC більш повне уявлення про операції Binance.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.