Трейдер заробив $540 тис за годину завдяки маловідомій криптовалюті в мережі Solana

Трейдер, якому вдалося успішно використати свою швидкість та ринкову ситуацію, отримав значний прибуток завдяки мемкоїну на котячу тематику в блокчейні Solana.

7 червня 2024 - 06:00
 0  375
Трейдер заробив $540 тис за годину завдяки маловідомій криптовалюті в мережі Solana
Автор зображення: brokker.news

За даними аналітиків блокчейну Lookonchain, трейдер витратив 120 SOL на купівлю токенів EgyptCat (SPHYNX) протягом однієї секунди після відкриття торгів, а потім продав усі свої токени за 3257 SOL.

Таким чином, він заробив 3137 SOL або приблизно $540 тис лише за одну годину. Трейдер отримав колосальну рентабельність інвестицій (ROI) у розмірі 2614%.

Варто зазначити, що такі високі ROI трапляються рідко і не гарантуються. Криптовалютний ринок є дуже мінливим, і існує високий ризик втратити гроші.

Інвесторам, які розглядають можливість вкладення коштів у криптовалюту, важливо провести ретельне дослідження та розуміти ризики, пов'язані з цим видом інвестування. Нагадаємо, що криптовалюти є високоризиковими активами.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.