Трейдер втратив NFT з колекції BAYC на суму $145 000 через фішингову атаку

NFT-трейдер нещодавно втратив NFT з колекції Bored Ape Yacht Club (BAYC) на суму понад $145 000 через фішингову атаку. Це відбувається на тлі зростання кількості шахрайських схем, що заполонили криптовалютний простір.

10 травня 2024 - 10:00
 0  38
Трейдер втратив NFT з колекції BAYC на суму $145 000 через фішингову атаку
Автор зображення: brokker.news

Платформа безпеки блокчейна PeckShield звернула увагу на ці транзакції 9 травня.

В результаті атаки було втрачено три NFT BAYC. Інцидент розпочався 8 травня о 20:47 за київським часом, коли BAYC 7531 було переведено з tatis.eth на фішинговий акаунт. Згодом зловмисник перемістив BAYC 6736 та BAYC 2100 на ту саму адресу.

Зловмисник, якого ідентифікували як Pink Drainer, на момент публікації втік із трьома NFT BAYC, продавши їх за загальну суму 48,5 ETH, що еквівалентно $145 000. Продаж відбувся на провідних NFT-маркетплейсах Seaport та Blur.

Цей інцидент є продовженням попередніх повідомлень про злочинну діяльність у сфері криптовалют. У грудні 2023 року повідомлялося, що та сама хакерська група вкрала токени Chainlink (LINK) на суму 4,4 мільйона доларів США.

Хакери використовували оманливу тактику, обманюючи користувачів на авторизацію транзакцій, пов'язаних із функцією «IncreaseAllowance», що призвело до втрати 275 700 LINK.

Варто зазначити, що такі атаки були особливо поширені в четвертому кварталі минулого року. Минулого жовтня JPEG'd, протокол NFT, попередив свою спільноту про декілька шкідливих платформ, що імітують їхні послуги з метою отримання дозволів на транзакції перед викраденням NFT та цифрових активів користувачів.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.