Транзакції TON20 паралізували блокчейн TON

TON, який раніше називали «найбільш масштабованим блокчейном», зазнав сплеску активності, що призвело до затримки транзакцій.

7 грудня 2023 - 23:10
8 грудня 2023 - 02:49
 0  12
Транзакції TON20 паралізували блокчейн TON

Швидкість транзакцій (TPS) на The Open Network (TON) впала, оскільки блокчейн зіткнувся з перевантаженням, спричиненим сплеском транзакцій TON20, що почався 5 грудня. TON20 — це стандарт шифрування, створений на основі протоколів Bitcoin Ordinals і запущений командою Romano.

За словами розробників, TON не впорався з навантаженням через використання деякими основними мережевими валідаторами недостатньо потужного обладнання. TPS на TON впав зі 100 000 до менше одного, згідно з даними dTON.io.

Валідатори орендували апаратне забезпечення для низького навантаження без запасу потужностей на випадок несподіваного зростання навантаження. Оскільки мережа працювала з низьким навантаженням протягом попередніх місяців, це не було проблемою. Але як тільки навантаження збільшилося на 50-100 разів за 30 хвилин, ці валідатори почали уповільнювати всю мережу, - TON Foundation.

Розробники TON заявили, що буде введена децентралізована система штрафів для обмеження учасників мережі, які проводять недобросовісні операції. Також є план покращити систему з суворішими покараннями, але розробники закликали учасників спільноти до терпіння, щоб уникнути впливу на невинних валідаторів.

Тим часом було випущено патч для підвищення швидкості транзакцій, при цьому всім валідаторам було рекомендовано оновити своє обладнання до вимог блокчейну.

Після появи новин про збій, вартість токену TON впала на 5%. Пізніше він відновив частину своїх втрат і торгувався на 0,6% вище, згідно з Coingecko.

Після досягнення рекордної швидкості TPS 104 715, TON був оголошений найшвидшим блокчейном у світі компанією CertiK, випередивши таких конкурентів, як Solana (SOL).

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.