Як і де можна безпечно купити криптовалюту TON?

Перевірені та надійні способи купівлі монет TON для інвестування власних фіатних грошей у криптовалюту.

9 травня 2022 - 19:36
24 листопада 2023 - 21:12
 0  40
Як і де можна безпечно купити криптовалюту TON?
Як і де купити криптовалюту TON | © BROKKER GROUP 2022

Більшість новачків у трейдингу криптовалютами не знають, як і де купити TON, щоб торгувати на біржах або інвестувати фіатні кошти. Попередньо потрібно створити криптовалютний гаманець на сайті ton.org, щоб було де зберігати монети. При виборі способу поповнення, варто звертати увагу на ряд факторів, що впливають: ліміти по операціях, необхідність верифікації особистості, оптимальні способи оплати. Кожен трейдер вибирає оптимальні методи. У статті розберемо найпопулярніші з них.

Способи покупки TON

Серед найбільш популярних місць для покупки TON можна виділити такі:

 • Майданчик Mercuryo. Тут найвигідніший курс для покупки, який максимально наближений до середньоринкових цін. Тобто вартість практично не залежить від бажань окремих трейдерів чи обсягів обміну. Але при цьому варто зазначити високу комісію за фінансові операції у розмірі 3,95%. Вартість покупки плаваюча та визначається на основі актуального криптовалютного курсу. Ціна не залежить від обсягів, побажань продавців чи наявності пропозицій на трейдерських майданчиках.
 • Обмінник Neocrypto. На цьому сайті все просто – фіксована процентна ставка за обмін, граничний ліміт на операції з одного гаманця в еквіваленті до 15 тис. євро. Для покупок на суми більші, доведеться підтвердити особу та джерело коштів. Підійдуть скан-копії документів.
 • Мобільний додаток Tonkeeper. Це офіційний софт для смартфонів, який випускають розробники TON. Найбезпечніший і надійніший спосіб покупки монет, пропонується безліч варіантів покупки за фіатні та криптовалюти, обмежень за сумами немає. Швидкість обміну миттєва без додаткових відсотків.

Як купити TON

Для можливості обміну криптовалюти TON необхідно:

 • Бути старше 18 років;
 • Мати паспорт для здійснення великих операцій;
 • Зареєструватися на офіційному майданчику TON та мати особистий гаманець;
 • Готовність пройти процедуру верифікації, якщо вибраний спосіб вимагає цього;
 • Мати необхідну кількість фіатної валюти з урахуванням відсотків для обміну на крипту.

Покупка TON через Mercuryo

 1. Встановити віджет Mercuryo у браузер.
 2. Пройти процедуру реєстрації та верифікації особистих даних (підтвердіть номер телефону та електронну пошту, надішліть копію документа, який підтверджує особистість).
 3. Відкрити віджет, заповнити потрібні поля, ввести суму поповнення. Значки, що відображаються, показані з урахуванням комісії.
 4. Підтвердіть спосіб оплати.
 5. Чекайте на надходження коштів.

Покупка TON через Neocrypto

 1. Зайдіть на сайт neocrypto.net.
 2. Верифікуйте особисті дані: e-mail, телефон для зв'язку. Спрощена процедура, яка не вимагає реєстрації особистого облікового запису.
 3. Заповніть поля форми обміну, номер криптогаманця TON.
 4. Перейдіть до оплати та підтвердіть переказ.
 5. Дочекайте надходження коштів. Зазвичай на це потрібно до 1 години.

Покупка TON у Tonkeeper

 1. Реєструєтесь на офіційному сайті ton.org, створюєте криптовалютний гаманець.
 2. Завантажуєте на смартфон програму з цього сайту.
 3. Авторизуєтеся в Tonkeeper.
 4. Проходите процедуру верифікації особи із завантаженням копії паспорта або посвідчення водія, а потім робите селфі відповідно до інструкції на екрані.
 5. На головній панелі програми перейдіть до категорії обміну.
 6. Вибираєте фіатну валюту (долари США, євро або рублі), за яку купуватимете TON. Підтверджуєте правильність введення даних та завершуєте операцію.
 7. Чекайте на надходження криптовалюти на вказаний гаманець.

Процедура купівлі проста і не вимагатиме від трейдера особливих знань. Також варто зазначити, що TON не можна придбати через платформи трейдерів, включаючи Binance.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.