Токійський університет запропонує курси з Метавсесвіту

Токійський університет, також відомий як Todai, збирається запропонувати низку навчальних програм наприкінці цього року, які проходитимуть у Метавсесвіті.

25 Липень 2022 - 16:22
24 листопада 2023 - 22:07
 0  18
Токійський університет запропонує курси з Метавсесвіту

Токійський університет, також відомий як Todai, збирається запропонувати низку навчальних програм наприкінці цього року, які проходитимуть у Метавсесвіті.

Проект Todai був запущений для вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів, які працюють над «цифровою трансформацією» та «передовими технологіями».

Згідно з суботнім повідомленням місцевого новинного агентства The Asahi Shimbun, курси будуть пропонуватися як учням старших класів, так і дорослим учням.

У публікації йдеться, що навчальні програми Metaverse не здійснюватимуться через власний спеціальний факультет, що пропонує вчені ступені, а натомість працюватимуть під керівництвом інженерного факультету Todai та аспірантури, пов'язаної з інженерією. Студенти, які закінчили курси, отримають відповідні сертифікати.

Представники університету також підкреслили, що навчання в «Метавсесвіті» також створить ситуацію, в якій «будь-яка людина, незалежно від віку, статі, соціального стану та місця проживання, зможе отримати знання про інженерію та інформатику».

Крипто та невзаємозамінні токени (NFT) не згадувалися конкретно, але, враховуючи, що цей сектор часто асоціюється з Метавсесвітом і може похвалитися рядом популярних брендів метавсесвіту, ймовірно, будуть деякі згадки про платформи на основі блокчейну.

Учні молодших і старших класів отримають вступний огляд простору, а також дізнаються про потенційні дорожні карти для пошуку роботи в інженерії, науці та інших суміжних областях. Вони отримають контент у поєднанні онлайн - уроків та очних занять.

Студентам університетів та тим, хто вже працює, будуть запропоновані можливості для перекваліфікації/підвищення кваліфікації за допомогою відповідних онлайн-курсів, присвячених штучному інтелекту (ІІ), комунікаційним технологіям нового покоління та навчання підприємництву.

Також буде зроблено спробу залучити більше жінок до вивчення програм, оскільки брак жінок серед інженерів було визначено як проблему.

Японський метавсесвіт

В останні місяці в Японії було кілька помітних застосувань Метавсесвіту, оскільки місцеві жителі знаходять цікаві варіанти використання цієї технології.

У понеділок Japan Today повідомила, що група підтримки з Фукуокі під назвою JACFA запустила віртуальну кімнату підтримки на платформі SecondLife Metaverse. Група спеціально працює над реінтеграцією хікікоморі — самітників, які відмовляються залишати свої будинки та повернуться назад у суспільство.

Ця проблема була виділена як велика соціальна проблема в Японії, і ідея полягає в тому, щоб дозволити Хіккікоморі отримати початкову допомогу без необхідності перебувати віч-на-віч.

У квітні також повідомлялося, що 3800 студентів з 29 професійних шкіл, таких як краса, спорт, технології, гостинність і т. д., що входять до Ліги коледжів NSG у Ніїгаті, провели церемонію вручення дипломів у 2022 році в Метавсесвіті. Захід був організований віртуально, щоб кожен міг легко відвідати його, не наражаючись на ризик зараження COVID-19.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.