Токени ШІ зросли в ціні після того, як показники Meta перевищили очікування аналітиків

Акції Meta (META) різко зросли, піднявшись майже на 14%, після того, як компанія оприлюднила загалом позитивні квартальні результати. Звіт продемонстрував значне збільшення доходів, вищий прогноз на майбутнє та оголошення про додатковий викуп акцій на суму 50 мільярдів доларів. Цей стрибок Meta супроводжується зростанням цін на токени, пов'язані зі штучним інтелектом.

2 лютого 2024 - 16:52
 0  30
Токени ШІ зросли в ціні після того, як показники Meta перевищили очікування аналітиків
Зображення: brokker.news
«Ми мали хороший квартал, оскільки наша спільнота та бізнес продовжують зростати. Ми досягли значного прогресу в реалізації нашого бачення розвитку ШІ та Метавсесвіту», - сказав Марк Цукерберг, генеральний директор соціального медіа-гіганта, який раніше називався Facebook.

Компанія також заявила про виплату перших в історії дивідендів.

Індекс CoinDesk Indicies Computing Select Index (CPUS), який включає токени штучного інтелекту, такі як Render (RNDR) і Fetch.ai (FET), зріс майже на 10% за останні 24 години.

Для порівняння, Bitcoin (BTC) за той же період зріс лише на 2%, згідно з даними CoinDesk Indices.

Токени RNDR та Akash Network (AKT) зросли на 4,1% та 5,2% відповідно за останні 24 години. Вони є одними з найбільших токенів ШІ за ринковою капіталізацією.

З 2021 року Meta зазнала збитків на суму понад 20 мільярдів доларів через перехід до Метавсесвіту, хоча Цукерберг, як і раніше, стверджує свою відданість цій ідеї. Загалом платформи Метаверсу компанії не змогли суттєво привернути увагу ринку, що призвело до падіння акцій майже на 60% протягом 2022 року.

Однак після оголошення Цукербергом про перехід компанії до розвитку штучного інтелекту, який відбувся близько року тому, акції Meta зросли на понад 100%.

Джерело: CoinDesk.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.