Tether заморозив $225 млн у USDT, пов'язаних з шахрайским синдикатом

Tether заморозив 225 мільйонів доларів США, пов'язаних із шахрайським синдикатом, який виманював гроші у жертв за допомогою підроблених криптовалютних бірж.

20 листопада 2023 - 21:31
24 листопада 2023 - 22:47
 0  18
Tether заморозив $225 млн у USDT, пов'язаних з шахрайским синдикатом

Емітент стейблкоїнів Tether повідомив про заморожування своєї криптовалюти USDT на суму 225 мільйонів доларів у рамках розслідування Міністерства юстиції США, спрямованого проти міжнародної групи торгівлі людьми, що працює в Південно-Східній Азії.

Афера з «забоєм свиней» (pig butchering) - це тип шахрайства, в рамках якого шахраї використовують обман і маніпуляції, щоб завоювати довіру жертви, а потім вкрасти у неї гроші. У цьому випадку шахраї використовували онлайн-знайомства, щоб втертися у довіру, а потім пропонували жертвам інвестувати у фальшиві криптовалютні біржі.

Провайдер блокчейн-аналітики Peckshield вказав щонайменше на шість адрес гаманців із чорного списку. В одному гаманці було 87 мільйонів доларів у стейблкоїні Tether, прив’язаному до долара США. Ці кошти зберігалися у зовнішніх гаманцях із самообслуговуванням, тобто не належали клієнтам Tether.

Відповідно до заяви від 20 листопада, компанія цифрових платежів заявила, що інструменти відстеження в ланцюжку, надані Chainlysis, були використані під час спільного розслідування з Міністерством юстиції та криптобіржею OKX.

«Наша нещодавня співпраця з Міністерством юстиції підкреслює нашу відданість створенню безпечного середовища. Ми віримо в використання технологій і відносин, таких як наше співробітництво з OKX, для активної боротьби з незаконною діяльністю та підтримки найвищих стандартів доброчесності в галузі» - Паоло Ардоіно (Paolo Ardoino), генеральний директор Tether.

Криптовалютний сектор і правоохоронні органи повинні співпрацювати для боротьби з незаконними діями, - заявив Джейсон Лау (Jason Lau)

Звіт про замороження коштів Tether надійшов майже через місяць після того, як двоє американських політиків закликали Міністерство юстиції розглянути можливість судового переслідування Tether і Binance за їхню нібито причетність до відмивання грошей, фінансування тероризму та інших злочинних дій.

Tether змінив керівництво на тлі зростаючих закликів до прозорості та підзвітності компанії. Новим генеральним директором став колишній технічний директор Паоло Ардоіно, який замінив Жана-Луї ван дер Вельде (Jean-Louis van der Velde).

Нагадуємо, що Tether (USDT) - це стейблкоїн, який пов'язаний з доларом США у співвідношенні 1:1. Це означає, що кожен USDT вартує приблизно 1 долар США.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.