Стався витік даних близько 66 000 користувачів гаманця Trezor для зберігання криптовалюти

Виробник апаратних гаманців Trezor розслідує інцидент зі зламом стороннього порталу підтримки, внаслідок якого контактна інформація близько 66 000 користувачів може бути використана для фішингу.

22 січня 2024 - 00:29
 0  387
Стався витік даних близько 66 000 користувачів гаманця Trezor для зберігання криптовалюти
Зображення: brokker.news

Компанія повідомила, що хоча зловмисникам не вдалося отримати доступ до цифрових активів, дані користувачів, які зверталися до служби підтримки Trezor з кінця 2021 року, могли бути скомпрометовані.

Тим не менш, Trezor, запущений у 2013 році чеською технологічною компанією Satoshi Labs, наголосив, що жодні цифрові активи не були скомпрометовані під час атаки.

Стартап пообіцяв розслідувати це питання, тісно співпрацюючи зі стороннім постачальником послуг. Він також надіслав електронні листи всім постраждалим контактам із деталями інциденту.

«Хоча це не підтверджено, ми вважаємо своїм обов'язком повідомити постраждалих користувачів про можливість витоку їх контактних даних та ризик фішингових атак. Дбаючи про безпеку та прозорість, ми повідомили електронною поштою усіх 66 000 контактів про цей інцидент», - оголосила команда безпеки Trezor.

Це не перший витік даних в історії Trezor. У жовтні 2023 року компанія Unciphered заявила про зламання моделі Trezor T за допомогою вразливості, що вимагала фізичного розбирання пристрою зі спеціальними інструментами.

Проте Unciphered зазначила, що для успішного виконання такої атаки зловмиснику необхідно фізично володіти гаманцем, спеціальними інструментами та знати їх «власний метод експлойту». Пізніше компанія з кібербезпеки оголосила, що Trezor вжив необхідних заходів для усунення вразливості, і ніхто вже не зміг зламати останню версію прошивки гаманця.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.