США розширюють санкції проти криптобірж у Газі, пов'язаних з Хамасом

Міністерство фінансів США запровадило п'ятий пакет санкцій проти Хамасу з моменту терористичного нападу на Ізраїль 7 жовтня.

24 січня 2024 - 15:55
24 січня 2024 - 15:56
 0  16
США розширюють санкції проти криптобірж у Газі, пов'язаних з Хамасом
Зображення: brokker.news

У прес-релізі від 22 січня повідомляється, що у відповідь на теракт в Ізраїлі, який стався у жовтні 2023 року, США запроваджують додаткові санкції проти Хамасу.

Останні санкції спрямовані на мережі бірж, пов'язаних з Хамасом, у Газі, їхніх власників, партнерів та фінансових посередників, які беруть участь у переказах коштів, включаючи криптовалютні транзакції, від Корпусу вартових Ісламської революції - сил «Кудс» до Хамасу та Палестинського ісламського джихаду в Газі.

За даними Міністерства фінансів США, Хамас використовував різні методи, включаючи криптовалюту, для переказу коштів з Гази на Західний берег. Компанії Herzallah Exchange та General Trading Company LLC (відома як Herzallah Exchange), що належать Мухаммеду Фаллаху Камілю Хірзаллі, Наїму Камілю Рагібу Хірзаллі та Салаху Камілю Рагібу Хірзаллі, були визначені як такі, що сприяють транзакціям, зокрема за допомогою криптовалюти. Згідно зі звітом, компанії Samir Herzallah and Brothers For Money Exchange and Remittances (відома як Samir Exchange) також співпрацювали з Хамасом для здійснення грошових переказів.

«Хамас намагався використовувати різноманітні механізми фінансових переказів, включаючи використання криптовалюти, для спрямування коштів на підтримку терористичної діяльності групи», – заявив заступник міністра фінансів США з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Е. Нельсон.

У звіті не уточнюється, які саме криптовалюти використовували біржі для здійснення фінансових транзакцій. Також повідомляється, що у координації з Великою Британією та Австралією органи влади США запровадили санкції проти ключових представників та посередників Хамасу.

Як раніше повідомлялося, через кілька днів після того, як палестинське угруповання Хамас здійснило напад на Ізраїль, внаслідок якого загинули сотні мирних жителів, кіберпідрозділ ізраїльської поліції Lahav 433 заблокував крипто-рахунки, що належать Хамасу. За повідомленнями, Ізраїль наказав Binance знайти та закрити рахунки на своїй платформі. Lahav 433 також, як повідомляється, звернувся до британської поліції з проханням заблокувати рахунок, пов'язаний з Хамасом, у Barclays Bank.

Яка ваша реакція?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Dmytro Demidko Головний редактор видання BROKKER.NEWS. Криптоінвестор. Активно стежу за криптоіндустрією з 2016 року. Створюю якісний та унікальний контент на тему крипти і всім, що з нею пов'язано. Допомагаю іншим розібратися з тим, з чим уже розібрався сам. Моя основна спеціалізація - цифровий маркетинг, зокрема копірайтинг, дизайн, розробка веб-сайтів та SEO, аналітика і SMM.